Sari la conținut

Ajutor Cumparare Scuter


themadman
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pretul este cel pus de mine in pagina anterioara. Are cateva mici probleme (zgarieturi), dar nu-mi bat capul cu ele intrucat l-am luat mai mult pt a invata sa circul cu el. Nu am foarte mari pretentii de la el, doar ca V-Click-ul are plastice si o calitate per total mai buna decat a celor de la scootermania.

 

--- Mesaj completat în 02 Apr 2008 10:00 -------------

Are balamaua seii diferita de GO! de la scootermania? Ca la un pret dublu... ar cam trebui.

Chiar are balamaua diferita. Nu se misca in toate directiile ca la GO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa achizitionez si eu un motor dar nu stiu de care de preferat de 125 de cm3,sau si de 150 cm3 as dori ceva mai sport si de viteza

 

gilera runner 125 2t :( eu asta las alege :ok:

Editat de Razvy17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pret: 2.400 RON care include scuterul, casca probike x2, un lant destul de gros + lacat (ultimele 2 noi noute). Contractul de vanzare-cumparare l-a platit vanzatorul (15 RON), luni probabil o sa merg sa faca radierea, iar eu sa fac inscrierea.

Scuterul este inca in garantie un an, are 7000 km si, asa cum am mai scris, are si cateva zgarieturi

 

Problemele scuterului deasemenea le-am enumerat in alte topicuri, dar sper si pe acestea sa le rezolv in week end. O sa fac programare la Niba service.

Poze o sa pun cat de curand pe topicul dedicat acestui lucru, mai ales ca ar cam trebui curatit/spalat.

 

Plasticele sunt intr-adevar de mai buna calitate decat ce am vazut la scootermania. Per total este ok scuterul si deocamdata ma declar multumit, dar nu in totalitate pana nu rezolv problemele cu el. Asa este can nu iei lucru nou si nu stii pe unde a umblat. Oricum, eu zic totusi ca tipul care mi-a vandut scuterul este foarte de treaba si a avut grija de el.

 

Multumesc inc-o data tuturor pt sfaturi si astept altele in aria de service :( .

 

LE. Observ ca la motomania V-Click-ul nou costa 3.390 RON. Asta este pretul sau nu este updatat? Link

Editat de Clodius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...