Sari la conținut

O Mana De Ajutor?


snowstorm
 Share

Postări Recomandate

salutare

 

am cateva chestii minore de facut dar nu vreau sa-mi prind urechile din prima si as avea nevoie de cineva care a mai facut asta sa-mi arate!

ar fi cam asa:

- trebuie schimbat uleiul din telescoape ptr ca cel existent e prea gros pentru vremea asta

- trebuie aerisita frana fata

- verificat contactul care duce la stopul pe frana pentru frana spate ptr ca nu se mai aprinde stopul la franare

- verificat un contact la faza de intalnire care la gropi se stinge si ma lasa cu pozitia aprinsa; se reaprinde cu dupaci :burnout: deci e vb de un contact instabil

- si poate un ochi format sa-mi dea o parere legat de sursa unor picaturi micutze ce se prelinge pe cricul lateral

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare!

atunci cand am pus topicul am uitat sa bifez chestia cu enable notification mail si nu am stiut ca mi-a raspuns cineva.

totodata cam in ziua urmaritoare am gasit pe cineva care mi-a rezolvat f bine problemutzele de care vorbeam si nu am mai cautat topicul. aseara mi-a picat fisa de ce nu primesc nimic raspuns la ce am postat.

oricum multam tare mult, notat numarul si cum va fi nevoie dau de stire man!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...