Sari la conținut

Sa Invatam De La Experimentati


zoopie
 Share

Postări Recomandate

nu e faza ca imi laud scuterul. ca si inainte sa il am la modelul asta intotdeauna imi curgeau ochii. si aerox intradevar este un model frumos si rs-ul si gilera nexus( ca si toate modele enumerate aici) dar eu ca scuter ideal pe acesta il am. si sa stiti ca si pentru runner gama de piese de tuning este destul de variata. de fapt dupa mine singurul dezavantaj al aeroxului este faptul ca este de o persoana. ca hai sa fim seriosi e cam inconfortabil pt a doua pers sa mearga vreo 200 de chilometri pe busonul de benzina. dar in rest am mers si eu cu un aerox si trebuie sa recunosc ca este un scuter foarte sprintar.(dar nu ca runnerul :cheers: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare is lauda odreasla......concluzia......aerox este un scuter bun frumos......dar nu este cel mai bun din toat3e punctele de vedere......cum au spus si altyii......nu au lok klumea 2 persoane pe el......in timp ce pe sr si runner sta a 2-a pesoana super bn.......puterea......io nush cat merge un runner k nu am avut ocazia.....dar sr-u meu merge fara vant din fata sau spate 105-110 km/h.....fara cherosen si alte prostii in benmzina.......pt 49 ccm ii suficient......deci....o fii aeroxul un scuter sportiv,puternic,aspectuos......dar nu mi se pare cel mai bun....cel mai tare.cel mai frumos scuter ....de exemplu aprilia factory .......are un design mult mai frumos decat aroxul...( parerea mea ) .....multi au exagert cu laudele la adresa......aeroxului.....

 

 

 

 

asfalt uscat.....si cat mai multi km fara incidente si accidente :P

 

:cheers: :lol: :D :D

post-20581-1195727062_thumb.jpg

post-20581-1195727274_thumb.jpg

post-20581-1195727284_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...