Sari la conținut

plimbarica la Craiova


pantera
 Share

Postări Recomandate

Sambata ,12 martie, vremea ne-a lasat sa ne facem un pic de cap si sa scoatem mandrele la o plimbare :friends: ..vorbele nu isi au rostul

post-13-1110788422_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator _Raul_

Bine, bine, toate frumoase, am aflat si io ca la Craiova vremea e mult mai buna decat aici, salutari oamenilor de acasa, da`... problema e ca nu inteleg de ce v-ati oprit cu motoarele la cabinetul ala de examinari psihologice :friends:(poza 3)

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele cu burnout-ul lui Flipper au fost facute de un tip care era acolo cu masina..nu stiu cum sa dam de el dar am inteles ca a vorbit Flipper cu el sa i le trimita...daca fac rost de el le postez.Eu am facut decat dupa la cauciuc si la urmele de pe asfalt dar nu sunt foarte clare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mah ca a fost super "interpretat"...ai lasat gropitza in asfalt ce draq...ca sa nu mai vorbesc de bucatile de cauciuc aruncate mult in spatele tau:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar merge sa-i zici ca a fost o plimbarica de deschidere de sezon, nu ca turicile din toiul iernii ca pana acum sa-si scuipe babele in san cand ne vad.

Multumesc micului nucleu de Craiova pt ca m-au integrat in trupa si pt rabdarea fata de mine si cablul meu de ambreiaj neastamparat.

Misto stradutele alea in panta cu sens unic si curbele stranse in panta :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa vina vara sa ne strangem mai multi:D..Mergem la Pieleshti si ne dam pe curbe...ASTA e intr-adevar misto!! Saptamana viitoare poate ajungi pe-aici si cu restul trupei din Bucuresti, adica Nae, Adolphino, Cata, etc..sa vedem care suntem mai tari:)...Bucuresti vs. Craiova

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu Roger am mai iesit un pic..de ceilalti nu stiu nimic.Azi stiu ca s-au dat sigur si au venit mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii moshului!

 

Cat mai palavragiti aici de ma ia cu lesin :cheers:

Roger U bastard, aici te gasesc ,dar cand te chem la plimbari YOK !

 

Azi am facut liniutze pe Magheru cu Cata si ne-am dat rotunzi de nu s-a mai putut! :friends:

 

Am fost si la EVEREST si am parcat in "gasca"...vai ce frumos...

Tu vii miercuri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adolphinule, cum a fost la munte? Ati cam inghetzat pe caprite,nu? :cheers: ...asta se intampla cand nu veniti la mine...Liniutze mah?!?..Tu erai cu MRR-ul cu doau sau cu patru roti? :laugh: :laugh: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Gabi..i-am vazut si eu..si acum ca sa citez un clasic:"Ba! stii ce trebuie sa le facem noi astora? Sa umblam cu pliciul de muste dupa noi si unde ii vedem acolo sa-i plesnim.."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii moshului!

 

Cat mai palavragiti aici de ma ia cu lesin  :laugh:

Roger U bastard, aici te gasesc ,dar cand te chem la plimbari YOK !

 

Azi am facut liniutze pe Magheru cu Cata si ne-am dat rotunzi de nu s-a mai putut! :friends:

 

Am fost si la EVEREST si am parcat in "gasca"...vai ce frumos...

Tu vii miercuri?

Bucurestiul si valea Prahovei au devenir neincapatoare pentru noi doi, cavalere. Plus ca ocupi o banda intreaga cu dinozaurul tau. Asa ca e mai bine sa ne extindem aria de cuprindere :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...