Sari la conținut

Iesire La Zapada 13.01.2008


Postări Recomandate

Maine am de gand sa ies la o zapada pe dealurile de langa Targoviste , aproximativ 60-70 km. Traseul nu este foarte greu insa este plin de zapada, iar forestierele de legatura sunt pline de gheata. Deci obligatoriu cuie la cauciucuri.Plecarea la ora 12.00-12.30 in functie de cati se strang si ce probleme mai apar.Pentru cine vrea sa vina si are mobra pregatita , numarul meu de telefon este 0723278877-Bibanu.Va astept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asta care il ai tu ce are?

Ii mai trebuie un manson si montare pe cauciuc. Daca ii lipesti un manson te ajut sa il montezi pe roata.

 

Nu are nimic, este foarte bun dar nu am cu cine sa ies si cat de curand ma apuc de pregatirea de sezon si o sa stea ceva timp desfacuta. Asa ca ar fi pacat de el sa astepte pana in iarna urmatoare sa faca si el treaba. Daca vrea sa se dea cineva si nu are chef de munca poate ma lipsesc eu de el. Si chestia e ca pentru roata fata nu am facut si nici nu mai fac.

Editat de gabi bv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,am vazut ca ai iesit prin padure cu roti cu suruburi,te rog sa-mi spui si mie cum se merge cu ele?

cum se comporta pe pamant,gheata,zapada medie si mai ales piatra.ma bate gandul sa imi montez si eu dar vreau sa stiu daca merita efortul.nu am folosit pana acum asa ceva si as fi tentat sa incerc.multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...