Sari la conținut

01.03.2008 Accident Cluj-Napoca Str. Donath


Un_Q
 Share

Postări Recomandate

In jurul orei 13 pe strada Donath o doamna a vrut sa iasa cu masina de dupa blocuri si probabil cum a iesit la agatzat pe tip.Doar de numar sa frecat dar a cazut bine.Un Kawasaki Z750 model 2006.Mai multe detalii nu prea sunt de dat...dupa cate am vazut tipa cu masina nu era foarte tare in drum...nu eram acolo,am aparut dupaia.Nu stiu ce a facut tipu cu motocicleta de a ajuns asa aproape de margine...mai multe nu pot sa zic pentru ca nu am vazut live :burnout: Atasez si ceva poze.post-9721-1204386808_thumb.jpgpost-9721-1204386828_thumb.jpgpost-9721-1204386846_thumb.jpgpost-9721-1204386878_thumb.jpgpost-9721-1204386911_thumb.jpgpost-9721-1204386955_thumb.jpgpost-9721-1204387063_thumb.jpgpost-9721-1204387022_thumb.jpgpost-9721-1204386994_thumb.jpgpost-9721-1204386980_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol. E din ce in ce mai mare jungla de pe sosele si in Cluj.

Sa speram ca motociclistul e ok.

Motociclistul nu are nimic,doar niste contuzii la ghenunchi in rest e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULTUMESC TUTUROR CARE M-OR AJUTAT,AU FOST MULTI CARE AU SARIT SA MA AJUTE ,DIN PACATE NU LE STIU NUMELE SA LE POT MULTUMI PERSONAL, AM SCAPAT CU NISTE CONTUZI,DATORITA ECHIPAMENTULUI DE PROTECTIE,DOAMNA A IESIT PINA LA MIJLOCUL DRUMULUI,SI CA ARE DOAR NUMARUL ZGIRIAT ASTA E MULTULITA MIE FIINDCA ATIT AM REUSIT SA O EVIT, EFECTIV A IESIT IN FATAMEA CAM LA 2METRII NICI MACAR NU SA UITAT IN STINGA ( AM VAZUT) CAM ATIT . FRATILOR PURTATI ECHIPAMENTE DE CALITATE ......VA POT SALVA VIAT!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULTUMESC TUTUROR CARE M-OR AJUTAT,AU FOST MULTI CARE AU SARIT SA MA AJUTE ,DIN PACATE NU LE STIU NUMELE SA LE POT MULTUMI PERSONAL, AM SCAPAT CU NISTE CONTUZI,DATORITA ECHIPAMENTULUI DE PROTECTIE,DOAMNA A IESIT PINA LA MIJLOCUL DRUMULUI,SI CA ARE DOAR NUMARUL ZGIRIAT ASTA E MULTULITA MIE FIINDCA ATIT AM REUSIT SA O EVIT, EFECTIV A IESIT IN FATAMEA CAM LA 2METRII NICI MACAR NU SA UITAT IN STINGA ( AM VAZUT) CAM ATIT . FRATILOR PURTATI ECHIPAMENTE DE CALITATE ......VA POT SALVA VIAT!!!!!!!!!

Cuplacere omule!Eu ti-am dus motorul acolo unde trebuia dus. Mnoah..ce sa zic nasoala treaba...eu am crezut ca aia cu masina nu a mutat-o de la locul accidentului de aceea am zis ca nu era iesita mult :cheers: .Oricum...prima regula..nu ar trebuii sa se mai urce femeiile la volan.Numa bine omule si insanatosire rapida :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cuplacere omule!Eu ti-am dus motorul acolo unde trebuia dus. Mnoah..ce sa zic nasoala treaba...eu am crezut ca aia cu masina nu a mutat-o de la locul accidentului de aceea am zis ca nu era iesita mult :cheers: .Oricum...prima regula..nu ar trebuii sa se mai urce femeiile la volan.Numa bine omule si insanatosire rapida :cheers:

 

Mare dreptate ai...din cate vad ..condusul nu e pentru femei:)).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect de acord

o femeia mi a luat 3 luni din viata poate chiar mai mult mi am rupt doua oase;tibie si peroneu, acum am tija de metal in picior si merg in carje, intr un caz clar si grav de neacordare de prioritate

sa lasat cu politie ,ancheta si va fi si un proces in care voi fi parte vatamata si ea va fi acuzta de vatamare din culpa

nu o sa ma razbun, nu ii doresc raul, nu a facut o intentionat ci din prostie

mai multe detalii in topicul' mi am rupt piciorul'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...