Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai multe poze gasiti aici ... http://www.mypictures.ro/utilizator/poze/Lutzifer?album=1130

 

SlideShow PART 1 , TRANSFAGARASAN ...

Linck de pe MotoTube.ro ...Part 1 http://www.mototube.ro/view/591/honda-tran...unie.08-860-km/

 

SlideShow PART 2 , TRANSFAGARASAN ...

Linck de pe MotoTube.ro ... Part 2 http://www.mototube.ro/view/592/honda-tran...unie.08-860-km/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,fain fusese,mai putin si fac enduro din CBR-ul meu.Pe unde au trecut cei cu Transalpu am trecut si eu,la plecare.Debitul raului era dublu fata de sambata cand nu a plouat. Noaptea a plouat incontinuu si cum ziceam debitul a crescut. Am studiat,alta varianta nu era. Am luat baba mea si am trecut cu brio raul. Una peste alta a fost o iesire buna,cu de toate.V-a doresc si la cei care vor pleca saptamana asta sa aveti parte de bucuria drumului asa cum am avut noi. Atti ,mai schimbam motoarele la drum? :cheers:

 

faine filmuletele,felicitari copile,te iert,nu te mai urechez! pozele alea cu asinu ca nu-i magar,sant tari de tot.Pacat ca nu m-am intors si eu sa fac cateva instantanee,am crezut ca sant speriati saracii,dar vaz ca sant obisnuiti cu populatia.Dar ce saracia mea cautau acolo,ca turma era departe de tot...sau au facut si ei un week pe Transfagarasan :) . fain de tot!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru weekendu ce vine se mai baga cineva pt Vf. Bihor ?

Pana acuma is Eu,Atti si Alex ! Plecarea este sambata la ora 12-13 dupamasa, pana duminica pe seara ! cazare la cort :cheers:

Daca mai ramane cineva care nu merge pe Transfagarasan sa zica ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa rezolv loc de pus cortul si poate si un loc de cazare pe undeva pe langa vilutza la care am stat anul trecut (Korben stie...cabana care a rezolvat-o Liviutz)...daca nu,gasim noi un loc unde sa aruncam cortu'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gusturile nu se discuta :D (bine macar ca e magarita)

Si nu am dreptate???

Voi nu vedeți cât e de frumoasă, de docilă?

Oare o să mă aÂştepte până sâmbătă? Sau mă va inÂşela cu vreun măgar? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa rezolv loc de pus cortul si poate si un loc de cazare pe undeva pe langa vilutza la care am stat anul trecut (Korben stie...cabana care a rezolvat-o Liviutz)...daca nu,gasim noi un loc unde sa aruncam cortu'...

Nu iti mai bate capu atata cu locu ala de campare ! In cel mai " rau " caz punem cortu la Sighistel , ca nu-i departe de acolo ... si ii chiar fain !

Lasa ca vedem noi asta , prima oara sa vedem catzi merem ! Ca pana acuma suntem 3 motoare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ii ok si 3 motoare...daca nu se mai baga nimeni...ata ete...si cu camparea,ok,o lasam in voia sortii...unde o fi sa ne campam acolo vom sta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ii ok si 3 motoare...daca nu se mai baga nimeni...ata ete...si cu camparea,ok,o lasam in voia sortii...unde o fi sa ne campam acolo vom sta...

RIDE HARD OR STAY HOME!!!!!!!!

Editat de Atti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIDE HARD OR STAY HOME!!!!!!!!

Lasa ca dupa o pauza lunga Alex numai " STAY HOME !!!!!!! " vine si el sa " RIDE HARD " :D :blink: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

simt ca parca incep sa ma "mucezesc" de atata timp cat am stat tot acasa...dar nu o sa mai stau...vreau sa imi fac revenirea in forta...pentru sambata... :D :blink: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

STAY HARD OR RIDE HOME :blink:

Hai ca asta ii tare de tot :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...