Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

I got leaks... brain leaks :D

Sau pe româneÂşte, imi fată mintea

iti fata mintea? :blink: mai bine asa decat sa fi incuiat...

 

sal,

 

Care-i traseul mai in detaliu? Mergeti si pe forestiere? Cam cat?

 

Fade

pai se merge pe Arieseni...io zic ca sa mergem Salonta-Tinca...si la intoarcere pe partea aialalta...Campeni,Brad...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal,

Care-i traseul mai in detaliu? Mergeti si pe forestiere? Cam cat?

Fade

Vrei sa vi si tu cu noi pe Vf. Bihor si prin imprjurimi ?

Nu avem un traseu anume facut , il facem la fata locului pe unde ne taie capu ! Tzelu principal ii sa ajungem pe Vf. Bihor , dar Atti mai are in plan in funcite de timp si vreme ceva trasee prin zona ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa vi si tu cu noi pe Vf. Bihor si prin imprjurimi ?

Nu avem un traseu anume facut , il facem la fata locului pe unde ne taie capu ! Tzelu principal ii sa ajungem pe Vf. Bihor , dar Atti mai are in plan in funcite de timp si vreme ceva trasee prin zona ...

Exact!!!!!!!!!! Nu mai vrea nimeni? gasim noi ceva inca prin imprejurimi! ce anume :kiss: :D :blink: stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adineaori am vorbit la Casa Dorina, e aproape de locul unde s-a campat anul trecut, pe aceeasi vale

80 RON pe noapte o camera cu doua locuri

Are 4 camere, deci sunt locuri suficiente, conditii ca lumea. Nu uitati ca e frig noaptea :)

Daca va intereseaza, macar inca unul sa mai fie cu mine in camera, sau daca vreti toti scrieti aci sa o anunt pe doamna respectiva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, as veni dar inca nu-i sigur!

 

Cand plecati? Sambata de dimineata?

 

Fade

Plecarea este Sambata la ora 12-13 inca nu stim exact !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adineaori am vorbit la Casa Dorina, e aproape de locul unde s-a campat anul trecut, pe aceeasi vale

80 RON pe noapte o camera cu doua locuri

Are 4 camere, deci sunt locuri suficiente, conditii ca lumea. Nu uitati ca e frig noaptea :)

Daca va intereseaza, macar inca unul sa mai fie cu mine in camera, sau daca vreti toti scrieti aci sa o anunt pe doamna respectiva

Eu si cu Atti sigur nu vrem cabana , tzapi atatzia bani pe o noapte + ca avem saci de dormit de -10 asa ca ne doare la banana de frig :cheers:

Da poate se baga careva cu tine la cabana ... inca nici nu stim cine merem exact , ca vad ca sunteti c-am nehotarati ? De ce numai mergeti pe Transfagarasan si Transalpina ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sunteti c-am nehotarati ? De ce numai mergeti pe Transfagarasan si Transalpina ?

Nu a sosit inca măreața clipă :(

Dacă nu vrea nimeni la cameră, iaca o să mă lăbărțez singur în pat, Âşi dimineața voi fi fresh

Io mi-s mai boÂşorog Âşi dacă dorm în cort mă dor oasele :)

 

Am pat frumos dorina7.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io mi-s mai boÂşorog Âşi dacă dorm în cort mă dor oasele :cheers:

Aia da ... nu ma bag in cazu asta :(

 

In legatura cu urcatu pe vf. Bihor vedem , depinde la ce ora se ajunge acolo ! Ar fi fain sa prinzi un apus sambata seara sus pe vf :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu urcatu pe vf. Bihor vedem , depinde la ce ora se ajunge acolo ! Ar fi fain sa prinzi un apus sambata seara sus pe vf

Ma... da-mi voie sa te contrazic :)

nu cu apusul pe vf, care sunt convins ca e foarte frumos, ci cu coborarea, care nu e indicata noaptea

Totusi, e drum forestier

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a sosit inca măreața clipă :(

Dacă nu vrea nimeni la cameră, iaca o să mă lăbărțez singur în pat, Âşi dimineața voi fi fresh

Io mi-s mai boÂşorog Âşi dacă dorm în cort mă dor oasele :)

 

Am pat frumos dorina7.jpg

Credeam ca era vorba de 2 paturi in camera.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma... da-mi voie sa te contrazic :)

nu cu apusul pe vf, care sunt convins ca e foarte frumos, ci cu coborarea, care nu e indicata noaptea

Totusi, e drum forestier

 

Vedem cand suntem acolo ce si cum ! :(

Vreau sa adaug ... ca daca o sa avem chef sambata sa urcam pe vf. Bihor , atunci il urcam si daca ne prinde intunericu. Nu stiu tie cat iti este de frica noaptea pe drum forestier , da mie nu mi frica pt ca Transalpu are si far. Si daca Sambata seara ajunge si Calin si vrea ca Duminica dimineatza sa urce si el pe vf , atunci mergem si duminica inca odata !

Eu doar asta vreau sa zic ca daca nu v-a iesit planu cu Transfagarasanu ca vi frica ca nu prindeti vreme buna si bla bla bla abureli ... si vreti sa veniti cu noi , foarte bine da nu ne faceti program cand si ce sa facem !

Mai mult ca sigur ca vom campa la Sighistel , numa sa vedem la ce distanta ii ... sau daca nu , oriunde altundeva !

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa adaug ... ca daca o sa avem chef sambata sa urcam pe vf. Bihor , atunci il urcam si daca ne prinde intunericu. Nu stiu tie cat iti este de frica noaptea pe drum forestier , da mie nu mi frica pt ca Transalpu are si far. Si daca Sambata seara ajunge si Calin si vrea ca Duminica dimineatza sa urce si el pe vf , atunci mergem si duminica inca odata !

Eu doar asta vreau sa zic ca daca nu v-a iesit planu cu Transfagarasanu ca vi frica ca nu prindeti vreme buna si bla bla bla abureli ... si vreti sa veniti cu noi , foarte bine da nu ne faceti program cand si ce sa facem !

Mai mult ca sigur ca vom campa la Sighistel , numa sa vedem la ce distanta ii ... sau daca nu , oriunde altundeva !

Ma, mie nu mi-e clar ce anume, dar ceva sigur iti lipseste :)

Du-te, frate, unde vrei si cand vrei, cine ti-a facut program?

Sau crezi ca daca ai si tu cateva mii de km esti pilot de raliuri? I-auzi, ma, Transalpul are si far :(

De unde esti tu? ca tot uit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa adaug ... ca daca o sa avem chef sambata sa urcam pe vf. Bihor , atunci il urcam si daca ne prinde intunericu. Nu stiu tie cat iti este de frica noaptea pe drum forestier , da mie nu mi frica pt ca Transalpu are si far. Si daca Sambata seara ajunge si Calin si vrea ca Duminica dimineatza sa urce si el pe vf , atunci mergem si duminica inca odata !

Eu doar asta vreau sa zic ca daca nu v-a iesit planu cu Transfagarasanu ca vi frica ca nu prindeti vreme buna si bla bla bla abureli ... si vreti sa veniti cu noi , foarte bine da nu ne faceti program cand si ce sa facem !

Mai mult ca sigur ca vom campa la Sighistel , numa sa vedem la ce distanta ii ... sau daca nu , oriunde altundeva !

:) :( mah! iar te ia gura pe dinainte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :( mah! iar te ia gura pe dinainte?

ma i-a da .... tu crezi ca omu mai poate mult asa ... nu vezi ca se baga peste tot asa de`anp****

sa deschida un topic " bagator de seama "

crezi ca pe mine ma intere de unu si de altu ... facem tema de discutii !

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce cacao va certati iara? merem impreuna se hotaraste la comun...daca nu,atunci ne supunem la vot...punct

Editat de stanalexro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau crezi ca daca ai si tu cateva mii de km esti pilot de raliuri? I-auzi, ma, Transalpul are si far :(

de bine de rau eu daca zic un lucru atunci si fac , sau ma duc unde imi propun ! nu dupa ce vad ca nu imi ies planurile incep sa le stric la altii , ma bag si eu in seama ca ii plictiseala la lucru !

 

Pacat de magaritza ... ca ai prostito sa te astepte ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de magaritza ... ca ai prostito sa te astepte !

Fii pe pace, am vorbit aseară cu ea Âşi e foarte supărată pe tine că i-ai facut poză când nu era machiată

 

sa deschida un topic " bagator de seama "

... facem tema de discutii !

În caz că nu ai observat, acesta e un forum, iar pe forum se poartă discuții. De obicei pe un ton civilizat, dar asta nu contează, nu-i aÂşa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În caz că nu ai observat, acesta e un forum, iar pe forum se poartă discuții. De obicei pe un ton civilizat, dar asta nu contează, nu-i aÂşa?

Pai vorbim civilizat !

sa lasam prostiile ca se apropie ziua de maine si mergem la plimbare :) , sa ne relaxam ! :( :cheers: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci la cate plecam si de unde?

la ora 13:00 se pleaca din sensul de la Gradiste ! Ne intalnim in benzinaria PETROM de pe stanga cum mergi spre Oradea !

La 12:45 aprox sa fim in benzinarie , ne intalnim la 13:15 - 13:20 cu Alex la intersectia cu Oradea de pe drumu de Curtici ... ca el vine p`acolo !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora 13:00 se pleaca din sensul de la Gradiste ! Ne intalnim in benzinaria PETROM de pe stanga cum mergi spre Oradea !

La 12:45 aprox sa fim in benzinarie , ne intalnim la 13:15 - 13:20 cu Alex la intersectia cu Oradea de pe drumu de Curtici ... ca el vine p`acolo !

Abia astept plecarea! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma Geza ( fade2black ) vine ? ... adik daca o fi la ora 11:45 afara la iesire spre Oradea din Arad inseamna ca vine :cheers: , dak nu ii acolo , atunci nu vine :( Asta ii valabil la toti :) ... Totu ii bine ca prindem vreme buna ! si sa speram ca o fi senin sus sa putem face poze faine si sa vedem la departare :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...