Sari la conținut

Ce Ktm Sa Cumpar?


drlove
 Share

Postări Recomandate

Un LC4 e ok pt tine. Sau, daca te simti in stare si poti stapanii un 520 sau 525, dar atentie ca ca ultimele 2 sunt mai violente.

 

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

daca e vorba de motoare noi poti sa alegi intre 250 si 450..din gama exc

SH gasesti gramada inclusiv pe categoria 400..la kilele pe care le ai si lipsa de experienta iti recomand sa alegi dintre 400 sau 450..putere dozabila f bine,cuplu,etc..525 depaseste pe multa lume din cauza violentei motorului si in plus de asta puterea dezvoltata de motoarele din gama 400 sunt arhisuficiente ptr enduro si nu te obosesc asa rau..

530 poti sa uiti de el,este un motoru mult prea puternic ptr un incepator..

 

din gama LC4 ia-ti ce model doresti,dar gandeste-te ca e mai mult un soft enduro si destul de greu de tras de el pe rape sau namoale(eu personal am folosit modelul 640/2004 in perioada respectiva la hard enduro si am renuntat la el din cauza kilelor multe ..in schimb are o sea comoda pe care o regret la fiecare iesire cu exc-ul dupa 2 ore :) ,cuplul este bestial,trage de jos foarte bine si este un motor foarte fiabil..(pe al meu l-am cumparat cu 30.000 de km,am facut 10.000 cu el si in afara de bendix nu am schimbat nimic la motor..apa ,paie si bataie :moto: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...