Sari la conținut

Cum Sa Imi Aleg Un Scuter


cata_cata_cata
 Share

Postări Recomandate

salut! am si eu o problema. de curand vor veni niste baieti din italia cu diferite scutere printre care si cateva malaguti f12. eu sunt indragostit de f12 daca imi poate spune si mie cineva cum sa mi-l aleg si daca e o alegere buna daca nu ce mi-ar recomanda si la ce sa ma uit din punct de vedere tehnic dar si estetic. :angryfire: :angryfire: :angryfire: :baldy: :baldy: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da acum am fcut topicul am citit acele indicatii dar vreau mai mult kiar le-am invatat dar este bun f12 phantom??:huh: si ce mi-ati mai recomanda avand in vedere k il duk la tara dar am asfalt foarte bun

 

--- Mesaj completat în 13 Apr 2008 18:59 -------------
stop accidentelor!!! purtati casca recunosc si eu sunt vitezoman dar daca styti k sunteti vitezomani purtati casca si chiar daka nu poate va loveste vrun betzyv imputit cu masina si beliti p**a stop stop stop accidente !!!!!!!!! :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :baldy: :baldy: :baldy: :baldy: :baldy: :baldy: :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
salut! am si eu o problema. de curand vor veni niste baieti din italia cu diferite scutere printre care si cateva malaguti f12. eu sunt indragostit de f12 daca imi poate spune si mie cineva cum sa mi-l aleg si daca e o alegere buna daca nu ce mi-ar recomanda si la ce sa ma uit din punct de vedere tehnic dar si estetic. :) :bigstar: :laugh: :clap: :P :cheers:

Si eu vind scutere second din Italia ,F12 este un scuter foarte bun depinde al tau in ce stare este ,motorul este bun dar ar fi indicat sa ai cu tine pe cineva care stie sai asculte glasul,restul se poate face ,daca vei avea nevoie in viitor de piese de schimb second ,,,.euro100kgs@yahoo.com salut si bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...