Sari la conținut

Am Nevoie Urgent De Amortizoare Mbk Booster!


alexutzzzg
 Share

Postări Recomandate

Sal! Tocmai ce mi-am inregistrat scuterul pe care l-am cumparat anul trecut in mai si am nevoie de amortizoarele de la furca pentru ca sunt duse. Mi-e asa de dor sa merg cu el, mai ales ca a venit si vremea frumoasa... Astept oferte!

post-19409-1210109118_thumb.jpg

Editat de alexutzzzg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cumva sunt simeringurile duse?

 

simeringurile sunt duse, au joc....ele erau aproape blocate, iar cand le-am dat jos de pe furca si le-am desfacut a curs din ele asa....ceva ca un noroi...iar acum sunt fleasca....de-aia am nevoie de unele bune....nu e nevoie neaparat sa fie de mbk....se potrvesc si cele de aerox. are cineva? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dute la un service sa iti schimbe semeringurile si sa le reumple, pentru ca iesi mai ieftin decat sa iei altele second, care probabil nu vor duce mult timp.

Iar daca vrei sa iei noi te anunt ca is foarte scumpe si nu merita... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dute la un service sa iti schimbe semeringurile si sa le reumple, pentru ca iesi mai ieftin decat sa iei altele second, care probabil nu vor duce mult timp.

Iar daca vrei sa iei noi te anunt ca is foarte scumpe si nu merita... :laugh:

Unde ar trebui sa merg? Stii vreo adresa, ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca esti din Simleu...pai la 25 km de Zalau. Daca vi aici ne putem intalni si te duc eu direct la mecanicu care se ocupa cu asa ceva.!!!

Avea niste suspensii de aprilia sr50 care cred ca iti sunt bune...si fiind second poate le da mai ieftin. Nush de nu le-o vandut...da oricum el se ocupa si cu reparatul lor.

 

Am pe cineva din simleu in lista de mess cu un MBK care si-a luat scuteru anu trecut in toamna parca. Nu esti tu ala???

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca esti din Simleu...pai la 25 km de Zalau. Daca vi aici ne putem intalni si te duc eu direct la mecanicu care se ocupa cu asa ceva.!!!

Avea niste suspensii de aprilia sr50 care cred ca iti sunt bune...si fiind second poate le da mai ieftin. Nush de nu le-o vandut...da oricum el se ocupa si cu reparatul lor.

 

Am pe cineva din simleu in lista de mess cu un MBK care si-a luat scuteru anu trecut in toamna parca. Nu esti tu ala???

 

Nope, nu sunt eu ala.... :laugh: Mi-am inscris scuterul in simleu pt k am un prieten care e de acolo si l-a inscris pe numele lui, dar eu sunt din Bucuresti. Si el tot in Bucuresti sta, dar are adresa in simleu. Are si el un scuter ca al meu, numai ca la el scrie ca e yamaha. el are vreo 28 de ani....nu cred k il cunosti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

nimeni, nimeni nu are amortizoare? poa sa fie si de aerox pentru ca se potrivesc...plsssssss am mare nevoie!!

 

up :laugh:

 

`up din nou...

 

mai nou am nevoie si de partea din spate (aparatoarea de noroi....cu ce o mai fi pe acolo k m-a lovit un prost aseara /index.php?...3013&st=300 )

 

up

 

up dupa nu stiu cat timp.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...