Sari la conținut

Etz Cu Atas


shadowm60
 Share

Postări Recomandate

salutare...

are cineva etz cu atas prin timisoara?

sau stiti de vanzare atas, cu actele cum se fac? pinioanele vin schimbate sau si cutia difera la cele cu atas?

Cutia este identica doar pinioanele difera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce ca are cadrul ala vai de capul lui mai vrei si atas pe el?

 

 

da am observat cu doua persoane ca nu e cardru cel mai rezistent, dar na poate intareste ceva si atasu ala :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da am observat cu doua persoane ca nu e cardru cel mai rezistent, dar na poate intareste ceva si atasu ala :lol:

Daca vaza originala nu are prinderi pentru ataj renunta ca vei avea probleme mai bine vinde si cumpara ceva cu ataj.

Cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

politia din germania folosea pe vremuri etz cu atas.. :( :lol: baietii din cluj ,de la clubul MZ BROTHERS CLUJ NAPOCA in mod sigur au foto cu el :( ..apeleaza la ei,sant baieti super.te ajuta cu orice problema ai sau informatie doresti... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

politia din germania folosea pe vremuri etz cu atas.. :( :( baietii din cluj ,de la clubul MZ BROTHERS CLUJ NAPOCA in mod sigur au foto cu el :blbl: ..apeleaza la ei,sant baieti super.te ajuta cu orice problema ai sau informatie doresti... :lol:

:lol: ETZ 250 cu atas { rosu } ETZ ROTAX 500 { GRI } cu atas : post-22318-1211555926_thumb.jpgpost-22318-1211555975_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ETZ 250 cu atas { rosu } ETZ ROTAX 500 { GRI } cu atas : post-22318-1211555926_thumb.jpgpost-22318-1211555975_thumb.jpg

Si cele vechi gat de lup mergeau cu ataj Stoye dar astea de 500 cc precis au cadrul mult mai tare ca la 250 .

Cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[

Si cele vechi gat de lup mergeau cu ataj Stoye dar astea de 500 cc precis au cadrul mult mai tare ca la 250 .

Cu bine

intr-adevar : cadrul la cel de 500 are si teava -leagan ce o are si gatul de lup.post-22318-1211561665_thumb.jpg

Editat de judas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[

intr-adevar : cadrul la cel de 500 are si teava -leagan ce o are si gatul de lup.post-22318-1211561665_thumb.jpg

 

copii imi faceti ciuda :) oricum cand am pus la punct jucaria mea atunci o sa caut una cu atas, tot mz vreau, numai ca momentam am mari probleme cu carburatorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copii imi faceti ciuda :) oricum cand am pus la punct jucaria mea atunci o sa caut una cu atas, tot mz vreau, numai ca momentam am mari probleme cu carburatorul

:D Hmmm... ! Pacat . Vezi ca se gasesc la Oradea carburatoare BING , compatibile, la pret de in jur de 460 roni nou -nout. 2 prieteni de ai mei il folosesc deja de vreo 2-3 luni pe TS , respectiv ETZ. Da ca te intereseaza , ia legatura cu userul MACICASAN , de pe forumul de Cluj , iar daca nu intra treaba incearca la adresa de mail : gdr_peter @ yahoo.com . Numai bine ! :) post-22318-1212157078_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[

intr-adevar : cadrul la cel de 500 are si teava -leagan ce o are si gatul de lup.post-22318-1211561665_thumb.jpg

 

 

Sal, Judas !

 

Da-mi ceva date despreETZ de 500, an fabricatie, putere, viteza de croaziera si maxima, pretul, ( daca il sti )

 

tare de tot ma intere asa ceva. Este 2 t sau 4 t ?

 

Scrie-mi la wheelsandspeed@yahoo.com

Thanx !!!

 

Long life for MZ

 

Asta de 500 are atas prevazut, constructiv?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal, Judas !

 

Da-mi ceva date despreETZ de 500, an fabricatie, putere, viteza de croaziera si maxima, pretul, ( daca il sti )

 

tare de tot ma intere asa ceva. Este 2 t sau 4 t ?

 

Scrie-mi la wheelsandspeed@yahoo.com

Thanx !!!

 

Long life for MZ

 

Asta de 500 are atas prevazut, constructiv?

Cel de 500 e in 4 timpi { monocilindru} ROTAX, si da, e prevazut constructiv cu atas.Restul putem discuta live , pe la MIKI. Cinste. CUSTOM 4 EVER : vineri la sala sporturilor si la intrunire cu noi , la beri si la povesti ! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...