Sari la conținut

Rs 50


tyF
 Share

Postări Recomandate

sunt nou pe aici ...si as avea o intrb la unii cu mai multa experienta...vreau sa cumpar un rs 50 .....are 40.000 de km ....are chitanta ca i-a facut motoru tot....a bagat in el ...vreo 650 de euro....si cere pe el 1000 de euro...ast parerea voastra..:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man cel de la care am luato doar ce o adusese de 2 luni in tara, cand am cumparato mia dat toate actele si cele care o inscrisese el.

E adevarat ca e cam zgariata dar nu prea am pus baza pe aspect. Am vazut eu la un baiat vreo 3 aprilia rs 50 aduse recent la 1000 si ceva care eu zic ca merita..

Daca vrei sa iti dau site'ul da-mi un pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu te arunca ...sa cumperi aiurea ..chiar daca e facut motorul...mai bine vorbesti cu cineva (stiu eu pe cineva) care aduce de afara si is mai bune...acuma faci cum crezi..sunt bani tai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Robi, te rog citeste putin semnatura mea... A postat doar ca sa te afli in treaba.

Cum sa coste doar schimbatul setului 650 euro? Omul a spus foarte clar "are chitanta ca i-a facut motoru tot....a bagat in el ...vreo 650 de euro"

 

tyF, degeaba a refacut motorul daca de exemplu articulatiile si celelalte piese sunt vechi. O sa-si arate varsta la un moment dat si o sa trebuiasca sa incepi sa bagi bani in el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Robi, te rog citeste putin semnatura mea... A postat doar ca sa te afli in treaba.

Cum sa coste doar schimbatul setului 650 euro? Omul a spus foarte clar "are chitanta ca i-a facut motoru tot....a bagat in el ...vreo 650 de euro"

 

tyF, degeaba a refacut motorul daca de exemplu articulatiile si celelalte piese sunt vechi. O sa-si arate varsta la un moment dat si o sa trebuiasca sa incepi sa bagi bani in el.

tu nu mai ai altceva in afara de motor? la suspensii nu te gandesti? daca sunt bulite numai drept o sa mergi cu el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...