Sari la conținut

Accident Evitat Meses


nosfyrus
 Share

Postări Recomandate

Azi, 3.6.2008 tatal meu(conducea Peugeot 307) era sa fie implicat intr-un accident pe meses.Motocicistul a intrat pe contrasens(s-a dezechilibrat) tata a franat si tras dreapta cat a putut (noroc,ca daca nu intra in el).Din cate am intels motociclistul s-a dezechilibrat dupa ce a trecut de masina si a intrat in santz in viteza..printr-o minune a reusit sa se urce inapoi pe motor din mers...si a scapat...nu stiu cum a reusit ..dar oricum... Nu mai conduceti ca niste animale (nu ma refer la toti) inconstientza pura.... Ador motocicletele dar urasc prostia! Noroc ca toata lumea e ok...

 

daca stiti ceva despre motociclist postati

 

Salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de offtopic ..dar azi taicamio zicea ca a trecut pe langa un accident de motor in Bontida(localitate intre Gherla si Cluj)..stie cineva mai multe?Motoristul e ok?El zicea ca nu a putut oprii de politie !

 

Nu am mai vrut sa deschid un topic pe tema asta iar pana in acest moment nu am gasit nimic scris pe forum!Zicea ca ar fi fost ceva moto de viteza da na..nu se prea pricepe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...