Sari la conținut

Accident Ieshire Din Aiud Spre Cluj-azi


AB-33-MAD
 Share

Postări Recomandate

Cand te-am chemat io la liniute mah???!!! sau rectific: CAND (cuvant urat) AM AVUT IO POVESTI CU TINE ANU' TRECUT MAH ISTETULE ?!

Esti copil, ce sa vorbesc cu tine? Esti la stadiu de "marsi", "jet" etc...

 

Se scrie mars...greu cu gramatica nu?? :D)

Omule...nu-ti da femeia destul?...frustrarile nu le ejaculezi aici pe forum...(in cazul in care nu te-ai prins te-am comparat cu ceva...doar pt ca nu stii sa vorbesti frumos) - poate te confund eu?...nu prea cred...ai un frate, nu e asa mon cher?...:P....si copil...nu sunt...daca asta credeai, regretele mele...

 

Daca totusi nu poti tine frustrarile inchise, te invit la o tura de descarcare...cu motorul, atv-ul sau ce vrei tu.Asa doar ca sa vezi ca vorbesti degeaba, cu si despre oameni pe care nu ai facut efortul sa-i cunosti personal.

 

Esti ca baietii de la Antena unu..."Un motociclist a intrat intr-o gura de canal neacoperita, cauza accidentului fiind viteza excesiva"...suna cunoscut ??? Daca nu, te ajut. E ce spuneati voi mai devreme vis-a-vis de cutia de viteze a motocicletei pe care o calarea amicul meu.

 

Va salut si va doresc o zi placuta. Tuturor.

 

PS In cazul in care comportamentul imatur (ce include: fraier, prost si alte ilustre si bine gandite cuvinte) continua, presupun ca aveti trairi intense si nu stiti cum sa treceti peste ele.Se rezolva ... va ajut. Pe cale pasnica. (sau nu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Painkill3r

Si pana la urma de ce va certati? GoKart nu-ti mai prinde mintea ca nu ai cu cine.. fiecare vede problema cum vrea el.. te bati cu morile de vant .

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...