Sari la conținut

Va Rog Ajutatima..


Alexandu
 Share

Postări Recomandate

... :P Salut ;) ma numesc Alexandru sunt din jud.Alba si am la dispozitie 700eur :P si as vrea sa imi cumpar scooter dar nu stiu ce sa imi cumpar si as vrea sa ma ajutati..

..Am 3 variante Piaggio NRG MC3,Gilera Runner sau Peugeot SpeedFight....Toate imi plac dar nu stiu care ii mai bun ma refer care are demaraj si merge mai tare,sa nu am probleme cu el.....

Poate aveti voi ceva si pt mine dar sa nu fie mai vechi de 2000 si mai mult de 20000km rulati cu el.......

.....Ms mult si scuze pentru ca am creat un topic,dar vreau sa imi gasesc neaparat un scooter saptamana asta.... :angryfire: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io as merge pe NRG ..

e piaggio, are putere, la design e mai din topor dar ai intrebat de demaraj , fiabilitate :angryfire:

gilera arata bine merge la fel de bine ca nrg dar consuma mai mult

peugeot nu e asa fiabil si nu are nici performantele celorlalte 2 in schimb e mai placut la aspect decat nrg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io as merge pe NRG ..

e piaggio, are putere, la design e mai din topor dar ai intrebat de demaraj , fiabilitate :angryfire:

gilera arata bine merge la fel de bine ca nrg dar consuma mai mult

peugeot nu e asa fiabil si nu are nici performantele celorlalte 2 in schimb e mai placut la aspect decat nrg

 

Da un click pe semnatura mea ...poate iti place;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... :blbl: Salut :P ma numesc Alexandru sunt din jud.Alba si am la dispozitie 700eur :D si as vrea sa imi cumpar scooter dar nu stiu ce sa imi cumpar si as vrea sa ma ajutati..

..Am 3 variante Piaggio NRG MC3,Gilera Runner sau Peugeot SpeedFight....Toate imi plac dar nu stiu care ii mai bun ma refer care are demaraj si merge mai tare,sa nu am probleme cu el.....

Poate aveti voi ceva si pt mine dar sa nu fie mai vechi de 2000 si mai mult de 20000km rulati cu el.......

.....Ms mult si scuze pentru ca am creat un topic,dar vreau sa imi gasesc neaparat un scooter saptamana asta.... :angryfire: ;)

/index.php?showtopic=237343

 

Poate te intereseaza asa ceva :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...