Sari la conținut

O Parere Va Rog !


Boriss_s
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

dupa cum am spus si in titlu, mi-am permis sa deschid acest topic cu rugamintea de a afla de la voi, cei cu experienta in ale fenomenului enduro, cateva pareri despre BMW F650 GS. Sunt posesor de SS de un sezon dar a fost suficient timp sa constat ca adevarata placere pentru pilotatul SS se regaseste pe circuit sau pe autostrada si cum lucrurile astea nu le pot face in fiecare zi m-am gandit sa incerc si altceva pentru a ma bucura de mersul pe motocicleta. Cum, de fiecare data cand ma uit peste pozele de la iesirile cu motocicletele pe meleagurile patriei si nu numai ,ma incearca un sentiment de invidie si m-am hotarat sa fac tot posibilul sa imi achizitionez un enduro. Dupa toate documentarile pe care le-am facut si raportat la cerintele pe care le voi avea de la noua motocicleta am ajuns la concluzia ca BMW f650 (an de fabricatie 2002)ar fi motocicleta care ar indeplini toate aceste lucruri : confort atat in oras cat si pe drumuri accidentate. Nu m-am suit niciodata pe o astfel de motocicleta, nu stiu cat de mare e, cat de puternica, am vazut-o doar in poze. Eu am 185cm si 85 kg, sunt incepator in ale fenomenului... credeti ca este o alegere buna? Ce alte lucruri ar trebui sa mai stiu despre o astfel de motocicleta, costuri de intretinere, fiabilitate etc

 

va multumesc anticipat

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...