Sari la conținut

Logo uri club Rebels of Danube


TOR
 Share

Postări Recomandate

Haideti sa vedem ce logo modificam si cum.... e urgenta :rolleyes:

 

veniti cu idei ..

 

Poza cu logoul pe care il doresc este cea cu d. e mai aproape de forma finala ....

post-14349-1226317091_thumb.jpg

post-14349-1226317097_thumb.jpg

post-14349-1226317106_thumb.jpg

post-14349-1226317120_thumb.jpg

post-14349-1226317131_thumb.jpg

post-14349-1226317218_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E tare emblema, apreciez efortul depus si interesul , dar cred ca mai mult simbolizeaza un club de vitezane, daca asta a fost si interesul e foarte bine , dar eu ma gandesc ca e mai bine sa reprezinte toate genurile de motociclete un club, nu numai vitezane, am sa incerc sa fac si eu un logo, sa vad ce reusesc.

Daca as avea vitezana as vota pentru emblema numaru 5.

Editat de cubamarian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E tare emblema, apreciez efortul depus si interesul , dar cred ca mai mult simbolizeaza un club de vitezane, daca asta a fost si interesul e foarte bine , dar eu ma gandesc ca e mai bine sa reprezinte toate genurile de motociclete un club, nu numai vitezane, am sa incerc sa fac si eu un logo, sa vad ce reusesc.

 

NU e vitezana ...ca eu am adventure turing dar e agresiva ,,,, ceea ce da bine in poza.... nu cred ca ...o sa impacam comunista cu vitezana cu enduro .... cu etc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primu scris este mai interesant si se intelege mai bine ce scrie :ok: .... dar parca danubieni nu suna asa bine :-??

 

 

OK ramane ultima poza si coroana neagra ? .... :P ......sau se vrea scrisul modificat? sa fie fara ... degrade :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ... deci scrisul cu negru ala mai special ... si coroana neagra... :P

 

EU ZIC CA O SA FIE OK DE PUS PE TRICOURI ....

 

tin sa reamintesc ca ...din pacate ... aceasta ..sigla a costat...(nu este platita integral inca si nu avem dreptul de a o folosii pana nu se achita integral ) baiatul care a vrut sa se ocupe de sigla nu a reusit sa faca ceva ...mai bunicel...asa ca am apelat la altcineva de pe net http://www.smartquickcommunication.ro/ si aduc la cunostinta ca ar trebuii cumparat domeniul pe internet deci ..HAI SA NE ADUNAM .... A VENIT IARNA .... !!!

 

 

PROPUN ACEASTA SAMBATA IN JURUL OREI 6 ... VOI ZICETI LOCATIA >> daca nu ...jos la argentina ... sau PLM la MALL :lol:)

 

ROG SA VA SUNATI AMICII SI SA FIM MAI MULTI ... VALABIL SI PT GASCA VECHE .

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off,nu vrei sa intelegi,decizile nu se i.au asa intre 2-3 persoane.pt realizarea unui club,,,ai mai posta si ai vazut ce sa intamplat,,,aceleasi persoane ti.au raspuns(cuba,catalin si tu ) in rest nimeni nu va bagat in seama...asa o sa fie si akum,vad ka fake.ti la fel...intalnirea ramane pe vineri la ora 17.la restaurantul Rosa langa peny c5,asa au votat mai multii...Asfalt uscat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off,nu vrei sa intelegi,decizile nu se i.au asa intre 2-3 persoane.pt realizarea unui club,,,ai mai posta si ai vazut ce sa intamplat,,,aceleasi persoane ti.au raspuns(cuba,catalin si tu ) in rest nimeni nu va bagat in seama...asa o sa fie si akum,vad ka fake.ti la fel...intalnirea ramane pe vineri la ora 17.la restaurantul Rosa langa peny c5,asa au votat mai multii...Asfalt uscat !!!

 

Man nu e vorba de decizii aici ci de ce poti face pt restul...pt influenta pe care poti garanta ..mai discutam pe tema asta ..eu am trait sa vad 2 tentative..

Cine crede ca am experienta merge pe mana mea ..restul nu a facut nimik pana acum...

eU PANA UNA ALTA AM ALERGAT PESTE TOT ...ETC...

 

 

 

 

OK ..priviti ultima modificare ... :P

 

 

 

si noutatile

 

Salut lume .... vin din nou cu noutati ...

 

A fost achizitionat un server ... pt noul site ... al clubului .... e un server mai vechiut dar super suficient pt ce avem nevoie

Se lucreaza la site ...defapt eu lucrez ... si la o baza de date ...pe Microsoft SQL..va trebui sa o refac cumva intr un program FREE...gen MySQL

 

Avem 2 firme ..gata sa doneze bani cand va fi infiintat clubul ... 1 este a mea ..si a 2 europolisul ... deatfel ...multe alte lucruri ..care se vor face...

 

Avem si un pic de suport politic ... ceea ce este important ... dealtfel pt ca toata lumea a dormit .. o sa avem si avocat cat de curand care se va ocupa de ... club ..

 

FOARTE MULTE DETALII VA DAU SAMBATA ...ora 17 ... e3 ..bar de langa spalatorie...

post-14349-1226481851_thumb.jpg

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
Vizitator rock46hunt

Am gasit si eu ceva interesant...ce spuneti?

Bine inteles...este o gluma...dar in gandire este adevarat...

Salutari de la gruparea de gherila!

 

 

 

 

drept de autor...

post-40806-1243538952_thumb.jpg

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...