Sari la conținut

Accident Honda CBR vs Jeep


Haurar
 Share

Postări Recomandate

Pe Calea Floreasca , de la Spring catre Aurel Vlaicu , un nene ( ~60 ani) a iesit cu un Jeep Grand Cheeroke de pe una din stradutele laterale , pana la jumatatea drumului , si a intrat in lateralul moto Honda CBR negru cu rosu , B 13 DZA , care s-a impastiat pe sosea.....Urmari: baiatul la Urgenta la Floreasca , cu un genunchi zdrobit si alte traumatisme , dar constient , moto destul de urata pe stanga ( carene , parbriz , oglinda , scarite , rezervor , etc..) ...iar Jeep-ul....SURPRIZA...doar masca fata rupta....In orice caz , bine ca nu a fost mai rau...Sanatate motociclistului si multa "beeeeeeppp" soferului....

 

PS - motocicleta era inca acolo pazita de un prieten de al lui....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aii de viata noastra cu tot felu de prosti care ies de pe stradute laterale pana la jumatatea drumului ca sa se asigure cica, pun pariu ca vorbea si la telefon! Insanatosire grabnica motoristului si mosului ce pm sa ii mai uram? Muoe si cancer de colon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiatu era destul de vioi...cu moralul ridicat..

am fost colegi de salon...eu mi-am scos piesele din mine si l-au adus pe el cu diagnosti ce intindere.. nu se vedea nici o ruptura la radiografie

Editat de stilgar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...