Sari la conținut

stickere in crystall


Postări Recomandate

am gasit asa ceva pe un sit in Italia si ma gandeam daca pe la noi reuseste cineva sa le faca.pun doar cateva poze.cine vrea mai multe le pot trimite pe mail.am auzit ca ar fi foarte rezistente si daca ar avea si un pret rezonabil eu mi-as innoi "amanta" :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut eu mai demult sabloane si desene mai fistichi, problema e ca dupa ce le inprimi pe o suprafata gen autocolant trebuiesc laminate cu o folie groasa care costa destul de mult.

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai este foarte necesara laminarea pe un autocolant printat , pentru ca il protejeaza de alte intemperii (soare,zgarieturi soft,apa) , pretul care il execut este de 30 de euro mp , iar autocolant simplu 11 euro mp, montajul nu il taxez , si un set pentru moto nu depaseste un metru patrat , binenteles nu toate motocicletele

Editat de gagalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am abandonat ideea momentan, merge si cu laminare normala la rece dar se toceste... eu nu am avut folie din aia pt pardoseli pt ca trebuia sa cumpar o rola intreaga asa ca...sti si tu preturile :)

 

am sa pun niste poze cu lucrarile mele si sa vad daca mai gasesc ceva gata vectorizat.

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ca mai pierdut , ce anume se toceste ?? laminarea ?? , este intr-un fel adevarat , dar acest fenomen apara dupa foarte foarte foarte multa frecare , si de fapt incepe o tenta de matuire , eu am pe display-ul telefonului de la inceputul anului(2008) si nu sa matuit

Editat de gagalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ca mai pierdut , ce anume se toceste ?? laminarea ?? , este intr-un fel adevarat , dar acest fenomen apara dupa foarte foarte foarte multa frecare , si de fapt incepe o tenta de matuire , eu am pe display-ul telefonului de la inceputul anului(2008) si nu sa matuit

 

baieti, cu o grafica frumoasa(cel putin ca in pozele de mai sus) o calitate buna si un pret rezonabil eu cred ca multi enduristi care, mereu au plasticurile zgaraiate,ar mai schimba putin estetica motoretelor!eu voi fi primul client :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema apare la carenele de pe rezervor unde sunt frecate de genunchere cand dirijezi mobra cu genunchiul :)

crede-ma ca am pus folie normala in mai multe straturi si tot nu a mers. stikerele originale sunt facute prin serigrafiere

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta este gata , cu foarte mici modificari , aflat dimensiunile exacte si gata de print, cel de sus este cel bun

 

post-40581-1231875572_thumb.jpg

 

arata bine,asteptam noutati,nu uita de culoarea predominanta (si)in stickere portocaliu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...