Sari la conținut

Cine Vine La Toplita?


route66
 Share

Postări Recomandate

:) :angry: Celor de la Toplita o mica rugaminte faceti poze sa vedem si noi care nu am reusit sa plecam de la servici catre Brad unde cred ca este splendid , va dorim distractie placuta si ginditi-va si la noi . Cea care va saluta indiferent de marca Mona :angry: :angry: :angry:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intalnirea de la Toplita, a fost ceva superb, chit ca nu aveam nici un fel de experienta nici unul dintre noi, dar am ajuns la o concluzie CANTITATEA NU CONTEAZA CI CALITATEA CONTEAZA, si recunosc la toplita nu au fost multi motociclisti insa au fost de la Arad, Ungaria, Germania Bacau, Piatra Neamt, M-Ciuc, Gheorgheni, iar sincer baieti si fetele din Arad au aratat ce inseamna motociclist adevarat din pacate nu sunt foarte multi din acestia.

CU OCAZIA ASTA VREAU SA LE MULTUMESC CELOR DIN ARAD, UNGHARIA, GERMANIA CARE SUNT SI VOR FI MEREU MEMBRI DE ONOARE AL CLUBULUI.

 

Apropo, imi pare foarte rau pentru cei care au promis ca vin si nu au venit!!!

 

Vom pune pe site-ul nostru poze si filme de la intalnire.

Si incodata multumesc celor care au fost la intalnire ne vedem la anu!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna. cred ca ar trebui sa ma prezint.

 

sunt o imatimita a motoarelor, a motociclismului si tot ce inseamna el.

 

poate vreti sa stiti ce inseamna persefona. atunci intrebati-ma!

 

prietenii care ma cunost foarte bine mi-au dat aceasta porecla si ma caracterizeaza f bine.

 

am fost o singuratica, facand drumuri lungi de una singura. acum insa as vrea sa ma inscriu intr-un club. este si la brasov unul (cred ca stiti :angry: ), dar nu m-am hotarat inca. daca vreti o "nebuna" in clubul vostru astet rouneri.

 

:angry: :) :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ciuda putinilor participanti la intilnirea din Toplita ne-am simtit bine,bautura si femei erau pe cinste(DEGEABA eram cu nev.....) Campingul era superb cu strand,restaurant ,nemaipomenit pentru asemenea intilniri,motociclisti si organizatorii foarte ospitalieri.Am plecat din ARAD la intilnire si vom merge si anul viitor......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca va-ti simtit bine, va asteptam si la anu, si sincer trebuie sa va multumim voua, a-ti fost superbi, si a-ti oferit un adevarat show si ati aratat ce inseamna sa fii motociclist( in adevaratul sens al cuvantutlui ), va multumim inca odata.

Ne mai vedem sau ne mai auzim.

 

Lori

Angels of Route66 MC

LIVE TO RIDE RIDE TO YOUR ANGEL FREE ALL ANGELS

 

YOU ALL ARE ANGELS (CEI CARE ATI FOST LA INTALNIRE)

TOATE CELE BUNE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...