Sari la conținut

RED BULL X-FIGHTERS


icv45
 Share

Postări Recomandate

http://masini.ro/stiri-auto-red-bull-x-fig...tutiei-7148.htm

 

Nu am vz pe nicaieri anuntul si chiar este un eveniment foarte tare

In sfarsit se scrie aici despre acest eveniment(ptr ca nu este un concurs dupa cat am pricepup)

Stie cineva daca este concurs sau numai o demonstratie mai mare?

Stie cineva despre numele celor care vor veni la Bucuresti?

Ceva nume mari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrie clar ca e vorba de un show facut de 4 piloti ce se dau in cursa asta..deci nu este vorba de o intrecere..sunt foarte curios ce o sa iasa fiindca pregatirile ptr x-fighters dureaza zile intregi si implica o gramada de oameni..

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RedBull a dat comunicatul de presa de acum vreo 2 saptamni. Ca nu prea e presa interesata sa dea pe primele pagini... asta e partea a doua.

 

Oricum, pe 4 iulie ne vedem acolo. Un show ce nu merita ratat, chiar daca nu e concurs, tot e ceva :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca nu e decat o demonstratie sigur o sa fie foarte tare , cei 4 rideri concureaza anul acesta la x-fighters in SUA, Canada , Mexic, Spania si Anglia , pe langa concurs se mai desfasoara in cateva tari demonstratii cu numele de Red Bull X-Fighters Exhibition.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost,am vazut m-au lasat nervii si gata. nu exista termen de comparatie intre poze si evenimentul live. poze le sau filmuletele reprezinta 5% din emotia traita acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost,am vazut m-au lasat nervii si gata. nu exista termen de comparatie intre poze si evenimentul live. poze le sau filmuletele reprezinta 5% din emotia traita acolo.

daa ju', ti(ne)-au demonstrat ca nu le ai(/avem ) cu motoru :)

de remarcat ca pe jos nu era decit pavaj cu biscuiti de beton si la orice greseala ..... bonus muuuulte fracturi.

evenimentul nu a fost promovat pe masura efortului celor 4 rideri, deh ... tara de microbisti.

nu stiu daca a mai remarcat cineva dar atunci cind ambalau motoarele nici unul nu a dat vre-un rateu spre deosebire de motoretele bastinase ambalate raspuns la salut.

Editat de blue_led
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daa ju', ti(ne)-au demonstrat ca nu le ai(/avem ) cu motoru :)

de remarcat ca pe jos nu era decit pavaj cu biscuiti de beton si la orice greseala ..... bonus muuuulte fracturi.

Si faptul ca in 10 metrii de la aterizarea pe rampa, dupa saritura, trebuiau sa opreasca in ditai balta :D

 

Aici nu e de criticat, pt ca oamenii din organizare s-au pus sa stranga apa, la care unul dintre "saritori" vine si le face semn sa stea linistiti... :) Profesionisti, tata, ce mama dracului...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

link?

 

Stie cineva aproximativ pe la ce ora s-a terminat?

Nu mai stiu ora, dar a iesit demential...Uite link, unde sunt de toate, poze, opinii, balacareala ca pe forum(ca doar asta ii desertul, nu?), etc :laugh:

 

/index.php?...t&p=1982382

(de aici incep pozele, de unde am pus linkul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...