Sari la conținut

nereju


dorel
 Share

Postări Recomandate

salutare, in saptamana 6-10 iulie vreau sa merg in zona Focsani-Nereju-Mtii Vrancei. viteza cam 80-90, ma bag si pe drumuri proaste, as vrea sa ajung si undeva mai sus cat sa se vada un peisaj mai larg. Stiu ca e in timpul sap, dar eu dum am ultimu ex si chiar vreau sa evadez undeva cu motoru :disappointed:

 

doritorii sunt asteptati. accept si alte propuneri :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

focsani, valea sarii, naruja, nereju si chiar mai sus, pana la cabana padurarului - asfalt impecabil, tocmai pus

 

din nereju, se poate merge si pe drum forestier pana in cheile narujei si chiar peste, pana la poalele dealului negru - doar hard enduro !

 

noi mergem cam in aceeasi zona in uichendul 10 si 12 - vezi EXCURSIE DE CUTREMUR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut topicul, dar, 1: pana la focsani ma zboara vantu dak ma tin dupa voi si 2: pe 11 cel tarziu tre sa fiu acasa pt k noaptea plec in croatia, ms d inv oricum

 

pai, daca mergeti putem sa dormim p-acolo o noapte, de preferat cu cortu ca n-am nici bani si mi se pare mai haiducesc :disappointed: ,vorbesti de duminica 5,nu?

 

eu am gume de sm,asa ca merg cat tin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. eu plec maine spre nereju, daca nu ploua. Pe seara, nu prea tarziu sunt in buc. Daca vrea cineva sa ma-nsoteasca e binevenit. ps: motoru meu nu merge tare decat pe serpentine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...