Sari la conținut

Problema Srad 600- '97


Postări Recomandate

Salut baieti !

 

Mi s-a rupt intinzatorul lantului de distributie dupa care..... stiti ce se intampla cand e problema cu distributia.

 

Acum, as avea nevoie de un motor, fara carburatoare sau pe cineva care sa ma ajute cu reparatia.Sunt convins ca va pricepeti sau ca, cunoasteti pe cineva care ma poate ajuta.

 

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti !

 

Mi s-a rupt intinzatorul lantului de distributie dupa care..... stiti ce se intampla cand e problema cu distributia.

 

Acum, as avea nevoie de un motor, fara carburatoare sau pe cineva care sa ma ajute cu reparatia.Sunt convins ca va pricepeti sau ca, cunoasteti pe cineva care ma poate ajuta.

 

Multumesc anticipat.

la bursa-vanzari - piese de schimb- se chinuia un baiat demult sa vanda un motor pt a ta cu capacul de la cutie spart<dar pe tine nu te intereseaza asta>

nu mai stiu numele complet dar era ceva cu dobre......

cauta mai din urma ca avea si un pret bun la el :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu il mai are,aceeasi problema a avut si el,sfatul meu e sa cumperi un motor direct din afara, cam vreo 400 de euro costa

baiatului ala ii sarise <rupt>lantul de la roata, nu cel de distributie<motorul era ok 12,ceva compresie>

dar daca nu-l mai are pacat. oricum tot la piese gasesti orice :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...