Sari la conținut

Cine vine cu mine?


el_badito
 Share

Postări Recomandate

Salut maine seara o sa plec din Milano cu motociclieta si o sa ajung in Arad duminica seara.

De luni 3/08 pana pe 8/08 as vrea sa colind toata romania (cat mai mult se poate, evident)

 

nu am prea mult valize, pt ca le trimit in bucuresti acasa cu o dubita, o sa am necesaru pt 5 ziile.

 

 

cine vrea sa vin cu mine? chiar si pt o portie mica de drum, dar macar nu sant singur :unsure:

 

astept un raspuns..

 

Simone

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut maine seara o sa plec din Milano cu motociclieta si o sa ajung in Arad duminica seara.

De luni 3/08 pana pe 8/08 as vrea sa colind toata romania (cat mai mult se poate, evident)

 

nu am prea mult valize, pt ca le trimit in bucuresti acasa cu o dubita, o sa am necesaru pt 5 ziile.

 

 

cine vrea sa vin cu mine? chiar si pt o portie mica de drum, dar macar nu sant singur :polite:

 

astept un raspuns..

 

Simone

 

Eu o sa am liber in perioada asta si poate facem citiva kilometri impreuna, dar atirn de o tija de ambreiaj. Pina nu vine aia, nu am cu ce pleca :unsure:

Lasa-mi un nr. de tel pe PM si te sun daca repar mobra.

Drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...