Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

da tu ai uitat sa numeri? cred totusi ca pana la 2 sti numara! :P ...doar ai fost pe Allianz Arena

am fost pe olimpico la roma ,.................... am fost pe allianz arena la munchen ca sa-mi sustin echipa de suflet ... pe CFR CLUJ - NAPOCA ...... , spre deosebire de tine ...... care , ... in cel mai bun caz , anu trecut ai fost sa sustii echipa al carui nume nu pot sa-l pronunt pe forum, pe arhicunoscutele arene ale echipelor : chibritul gherla , oasele dej , avantul -prabusirea jucu , sarma campia turzii , branzaturile din morlaca , si..etc , etc ..... habar n-am ce echipe sant in divizia B sau pe unde a-ti mai jucat voi pana sa puna mana pe voi asta de la Dinamo si sa va transforme in Dinamo 2

asa ca .... ciocu mic si viseaza cu ochii deschisi la stadioane de genu celor mentionate mai sus :P , ca noi in 5 ani de fotbal avem mai multa istorie , cupe , campionate decat aveti si veti avea voi in 100 de ani .

ps : poza de pe olimpico din roma : plangi

post-37467-1288022966_thumb.jpg

ps 2 : nu am descarcat inca pozele de la munchen , da daca insisti o sa pun poza si cu alliantz arena .

ca doar in poze poti vedea si tu o echipa din cluj jucand pe acele adevarate temple ale fotbalului european.

ps 3 : si ce daca am pierdut ?

si la roma si la munchen

conteaza ca am fost acolo , conteaza ca am jucat frumos , aia conteaza pt mine ca suporter

...am avut ghinion ... da asta conteaza mai putin pt mine.

asa ca lasa invidia deoparte omule ca nu te prinde bine .

ps 4 : nu joc in echipa cu tine azi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Aia sunt sclavii lui Arpi.

nu ma simpt sclav chiar de loc.. kirk , nu tin minte sa-ti fii zis ca esti sclav , si atuncea nush de ce ma faci tu pe mine sclav :P

ps 1 : cand o sa vad in vitrina clubului al carui nume nu-l pot scrie si nici rosti cupe si campionate castigate , prezente in champions league , etc .. atuncea o sa-mi scot palaria .... pana atuncea insa ..... v-a trece multa apa pe somes si inca cateva decenii , secole , milenii .... sau poate ... cine stie.... chiar ere glaciare :D

ps 2 : joi prezent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea scriu pe acest forum dar baiatul cu Olimpico intrece masura.

 

Unii dintre noi, nu e cazul tau, mergem cu echipa aia de 30-40 ani in deplasari la bine si la rau, indiferent de divizie si de umilinte, in cazul meu de 27 ani.... nu-ti permit sa vorbesti asa de echipa aia tu ,care acum 6 ani nu aveai echipa favorita... esti un rezultat al globalizarii si dupa tine as face portretul robot al clujeanului de bine (iubire conditionata de rezultate, doar de rezultate) .

Preaslavesteti hibridul, nu am nicio treaba , dar lasa-mi clubul in pace, nu sunteti voi in masura sa judecati din pacate pe nimeni, depindeti de starea de sanatate al unui patron si al unui securist.

Nu te cunosc, daca te cunosteam imi permiteam sa-ti vorbesc extrem de urat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea scriu pe acest forum dar baiatul cu Olimpico intrece masura.

 

Unii dintre noi, nu e cazul tau, mergem cu echipa aia de 30-40 ani in deplasari la bine si la rau, indiferent de divizie si de umilinte, in cazul meu de 27 ani.... nu-ti permit sa vorbesti asa de echipa aia tu ,care acum 6 ani nu aveai echipa favorita... esti un rezultat al globalizarii si dupa tine as face portretul robot al clujeanului de bine (iubire conditionata de rezultate, doar de rezultate) .

Preaslavesteti hibridul, nu am nicio treaba , dar lasa-mi clubul in pace, nu sunteti voi in masura sa judecati din pacate pe nimeni, depindeti de starea de sanatate al unui patron si al unui securist.

Nu te cunosc, daca te cunosteam imi permiteam sa-ti vorbesc extrem de urat.

 

ps. sunteti o mana, tari, ironici, etc pe net, iar cand va bat Uistii va plangeti ca-s vagabonzi. Sa nu se inteleaga ca sunt pt violenta, dar oameni ca si cel de sus exact asta fac.... scandal pe net, la meciuri se ascund, iar alti colegi de-ai lui nevinovati iau bataie mereu.

Mesaj completat

am fost pe olimpico la roma ,.................... am fost pe allianz arena la munchen ca sa-mi sustin echipa de suflet ... pe CFR CLUJ - NAPOCA ...... , spre deosebire de tine ...... care , ... in cel mai bun caz , anu trecut ai fost sa sustii echipa al carui nume nu pot sa-l pronunt pe forum, pe arhicunoscutele arene ale echipelor : chibritul gherla , oasele dej , avantul -prabusirea jucu , sarma campia turzii , branzaturile din morlaca , si..etc , etc ..... habar n-am ce echipe sant in divizia B sau pe unde a-ti mai jucat voi pana sa puna mana pe voi asta de la Dinamo si sa va transforme in Dinamo 2

asa ca .... ciocu mic si viseaza cu ochii deschisi la stadioane de genu celor mentionate mai sus :D , ca noi in 5 ani de fotbal avem mai multa istorie , cupe , campionate decat aveti si veti avea voi in 100 de ani .

 

Asta e o caracteristica a voastra:sunteti o mana de oameni tare ironici pe net, plini de tupeu si muschi.... va bat Uistii mereu si va plangeti ca-s huligani. In ziare apare doar ca Uistii-s huligani, postari din astea retardate nu prea... apropos, cine crezi ca e mai tare van damme sau chuck?

 

O alta caracteristica: sunteti un rezultat trist al globalizarii, pt voi doar performanta,titlurile si banii au ceva valoare.... U este altceva, ce voi nu o sa intelegeti niciodata.

 

Si inca una: depindeti exclusiv de starea de sanatate al unui om, cand se duce el , nu mai aveti jucarie. Dar nu cred ca e o problema pe voi, o sa indragiti o alta echipa care castiga ceva, o s-o "iubiti" la fel de mult ca si pe asta actuala de 6 ani.

 

 

ps. am 4 clienti de la cfr , cand ai timp hai pe la mine sa-ti explic cum ati castigat titlurile alea pline de glorie. Defapt mai bine nu veni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea scriu pe acest forum dar baiatul cu Olimpico intrece masura.

 

Unii dintre noi, nu e cazul tau, mergem cu echipa aia de 30-40 ani in deplasari la bine si la rau, indiferent de divizie si de umilinte, in cazul meu de 27 ani.... nu-ti permit sa vorbesti asa de echipa aia tu ,care acum 6 ani nu aveai echipa favorita... esti un rezultat al globalizarii si dupa tine as face portretul robot al clujeanului de bine (iubire conditionata de rezultate, doar de rezultate) .

Preaslavesteti hibridul, nu am nicio treaba , dar lasa-mi clubul in pace, nu sunteti voi in masura sa judecati din pacate pe nimeni, depindeti de starea de sanatate al unui patron si al unui securist.

Nu te cunosc, daca te cunosteam imi permiteam sa-ti vorbesc extrem de urat.

 

ps. sunteti o mana, tari, ironici, etc pe net, iar cand va bat Uistii va plangeti ca-s vagabonzi. Sa nu se inteleaga ca sunt pt violenta, dar oameni ca si cel de sus exact asta fac.... scandal pe net, la meciuri se ascund, iar alti colegi de-ai lui nevinovati iau bataie mereu.

 

am fost pe olimpico la roma ,.................... am fost pe allianz arena la munchen ca sa-mi sustin echipa de suflet ... pe CFR CLUJ - NAPOCA ...... , spre deosebire de tine ...... care , ... in cel mai bun caz , anu trecut ai fost sa sustii echipa al carui nume nu pot sa-l pronunt pe forum, pe arhicunoscutele arene ale echipelor : chibritul gherla , oasele dej , avantul -prabusirea jucu , sarma campia turzii , branzaturile din morlaca , si..etc , etc ..... habar n-am ce echipe sant in divizia B sau pe unde a-ti mai jucat voi pana sa puna mana pe voi asta de la Dinamo si sa va transforme in Dinamo 2

asa ca .... ciocu mic si viseaza cu ochii deschisi la stadioane de genu celor mentionate mai sus :P , ca noi in 5 ani de fotbal avem mai multa istorie , cupe , campionate decat aveti si veti avea voi in 100 de ani .

 

Asta e o caracteristica a voastra:sunteti o mana de oameni tare ironici pe net, plini de tupeu si muschi.... va bat Uistii mereu si va plangeti ca-s huligani. In ziare apare doar ca Uistii-s huligani, postari din astea retardate nu prea... apropos, cine crezi ca e mai tare van damme sau chuck?

 

O alta caracteristica: sunteti un rezultat trist al globalizarii, pt voi doar performanta,titlurile si banii au ceva valoare.... U este altceva, ce voi nu o sa intelegeti niciodata.

 

Si inca una: depindeti exclusiv de starea de sanatate al unui om, cand se duce el , nu mai aveti jucarie. Dar nu cred ca e o problema pe voi, o sa indragiti o alta echipa care castiga ceva, o s-o "iubiti" la fel de mult ca si pe asta actuala de 6 ani.

 

 

ps. am 4 clienti de la cfr , cand ai timp hai pe la mine sa-ti explic cum ati castigat titlurile alea pline de glorie. Defapt mai bine nu veni...

 

:P :D

FORTZA DINAMO & `U`

CFR BIP CFR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt JOI:

 

1. Autosos

2. Mitza'

3. Aron

4. Radu

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

ps : ne vedem joi la 19,3o la TEREN !!! Cu conditia sa jucam calm- fara faulturi grosolane cum a facut Gabybite- sa nu mai urlam sau sa ne crizam, doar sa ne bucuram de fotbal si de miscare. Cine nu poate sa respecte treburile astea mai bine sa stea acasa si sa se uite la TV!

AAA... si sa nu uitam ca suntem din Cluj, avem 2 echipe si dusmanii is aia din Sud!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista pt AZI:

 

 

1. Autosos

2. Mitza'

3. Aron

4. Radu

5. Ema

6. Cuki

7. Buru

8. Traian

9. adimicu

10. paul

11.DOG

12.adimicu2

 

LISTA INCHISA !!!

 

 

ps: ne vedem diseara la 19,3o la TEREN !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...