Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De fapt, tactica e mult mai simpla- am aplicat-o si in meciul trecut. Dam goluri pana la 14 - 4, apoi ne oprim si ne rugam sa nu fim egalati pana la final...

Mesaj completat

Scuze, da' nu stiu ce-i cu forumul sau cu netul de a aparut de 3 ori postul. :moto:

Mesaj completat

Da, Mitza, ai avut dreptate cu macelul...Zici ca a fost finala Ligii Campionilor Asiei.Ca de obicei, echipa lui Aron castiga cu 5 boabe(progresam...). Trebe un arbitru impartial - femeie, sa nu-i fie mila de noi cand depasim limitele.Un cartonas galben - 5 minute pe tusa, unul rosu - 10. Apropo,scuze Sebi pentru intoarcerea aia.N-a fost intentionata.

"Scuze" si tie Cuki ca nu mi-am tras fata si ti-ai lovit capul in mandibula mea.

 

Joi:

1.Bogdan

2.Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, imi pare rau pentru azi...

Am incercat de la inceput sa fiu cel mai calm, dar se pare ca nu reusesc sa nu ma enervez.

Imi cer scuze public fata de SOS ( in vestiar nu a acceptat scuzele mele ) nu a avut nici o vina ca eu sunt tampit si am intrat asa tare. Sincer regret!

Daca nici aici nu accepta scuzele mele, eu renunt si nu mai vin sa agit spiritele...

:moto:

P.S. Radu, nu sunt suparat pe tine ca m-ai ciobit. Asta e fotbalul. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jur k dak mai baga cineva "scuze" p'aici tatatat ma tai pe vene. E doar fotbal gladiolelor... :kiss:

 

 

ps: joi prezent (deabe' astept) :moto:

 

 

Apropo: dapoi Cuki ar trebui sa-si ceara scuze de la mine din 5 in 5 minute, la stilul lui "gdibolesc" pe care-l practica..., da no nu-i nici o suparare.

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu v-am spus, puneti-va aparatoare si se va injumatati numarul scuzelor necesare :kiss: sau hai sa facem concurs de vanatai, cine aduna mai multe intr-o luna primeste bere...de la Aron ca doar el e patronul.

Aron, eu tind sa cred ca, Cuki vrea sa te vada ciopartit! :moto:

Spor joi si faceti in asa fel incat luni sa ne mai vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am mai inscris o data, o fac si acum:

 

1 bogdan

2 ema

3 aron

4 mihai

5.Radu

 

Dedics, aparatoarele is ca airbag-ul la masina: te apara din fata, da' daca o incasezi din lateral tot te invinetesti.Sa vezi ce "bronzat" m-am facut eu pe picioare!!! Dar,oricum,ele ajuta si ar trebui incluse in echipament.

 

 

P.S. Pai acuma cand e vremea asa buna renuntati baieti? Stati sa vina iarna adevarata...

Statistic vorbind, lunea se joaca un pic mai dur ca joia, probabil din cauza ca toti sunt nervosi ca au inceput lucrul de luni, pe cand joi se gandesc deja la weekend.

 

Cuki, no problem. Am plecat ca era deja 10 si un sfert si trebuia sa culc copilul...Tu ai fost doar pretextul. :moto:))

Editat de motoradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 NOIEMBRIE

CFR Cluj - Gloria, 17:00, sportro Âşi liveTEXT pe GSP.ro

(sferturi de finala)

 

asta inseamna ca , ... in mod normal meciul trebuie sa se termine la ora 18:45 , si din gruia am timp suficient sa ajung pe arena din floresti.

Daca cumva se intra in 2 reprize de prelungiri atuncea .. cu scuzele de rigoare o sa intarziu un pic.

Da am vorbit cu baietii si mi-au promis ca o sa castige meciul in 90 de minute ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai vin joi.

1 loc liber

nu ma mai risc sa ma duc iara julit pe coate acasa de la contactul cu tevile alea care sustine plasa de sarma care delimiteaza suprafata de joc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decizia e luata din partea mea. Nu sunt genul care sa se roage de cineva.

Imi retrag toate scuzele. M-am simtit ca un pacalici, scuze la teren, scuze pe forum, scuze prin sms, scuze pe mess...pentru ce?

Pentru o intrare umar la umar in care el s-a dezmembrat? Sa imi zica ca "daca dadeam cu capul" ?! Cu "daca" asta in brate putem muri in orice clipa...

Ce sa mai zic, Radu mi-a facut varza tibiile data trecuta, dar mi se rupe de durere atata timp cat pot sa umblu. Nu ma pot supara pe asa ceva.

Eu ma retrag si il las sa joace linistit si fara atingeri!

Va doresc bafta si distractie, ca este! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista inca deschisa pt AZI:

 

 

1. Bogdan

2. Ema

3. Aron

4. Mihai

5. Radu

6. Buru

7. Traian

8. Gabi

9. Paul

1o.

11.

12.

 

 

MAI SUNT 3 (TREI) LOCURI MARI SI LATE LIBERE !!! (grabitzi-va)

 

 

ps: ne vedem diseara la 19,3o la TEREN !!!

 

 

@Sebi&Sos: Ba baietzi mie unu' sincer imi pare rau ca suntetzi asa incapatzanatzi si nu mai vretzi sa venitzi. Am sperat pana in ultimul moment, ca dupa ce vetzi analiza problema la rece si nu la cald cu nervii intinsi la maxim, k o sa va treaca si o sa venitzi in continuare. Eventual k o sa va si datzi mana k niste barbatzi ce suntetzi. Eu zic sa va mai ganditzi! Numai femeile pot sa tzina atata suparare, si asta atunci cand ne prind ca le inselam cu alte femei... Mai ganditzi-va..., si lasatzi in poula orgoliul la oparte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...