Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un singur comentariu, echipele is facute k poula. Punct.

 

 

Aaaaaa, si de cand joaca Cuki cu Radu, si io cu Gabi, cand de o viatza intreaga era invers?!?

 

Echipele in mare se stiau tot timpul, si se juca, cam in aceasi formula de fiecare data, problema era doar una singura, adica la ce echipa sa joace Autosos?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lotu echipei albastre asa e facut :

1 . in poarta ...... nimeni :)

(aicea ne trebuie un portar de cariera sau trebe clarificata treaba ca sa stea fiecare 15 minute , da aron nu vrea ....... ca e terenu lui )

2. in aparare ...... inegalabilul Ema

( un adevarat stalp ..... greu de trecut de el , aproape imposibil de depasit in zi buna )

3-4. linia de mijloc ........ Mitza si Radu

o linie echilibrata cu jucatori tehnici si de travaliu si care confera stabilitate , echilibru si da incredere echipei

5-6. atacanti Aron si Traore

doua varfuri impinse in coasta apararii adverse de o valoare incontestabila.

 

cam asta e scheletul echipei albastre .....

 

prin transferul jucatorului Gabi ( incomparabil un jucator de mare viteza si angajament ) se incearca destabilizarea legaturiilor deja creeate si a unui sistem ofensiv si defensiv foarte bine pus la punct

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun ca, incepand cu meciul viitor, capitanul echipei castigatoare sa aleaga (online,desigur) primul, celalalt capitan-al doilea, tot cate un jucator. E mai corect si atunci victoriile chiar vor insemna ceva.Dupa ce se inscriu toti, of course.

Si forumul va ajunge mai repede la 2000 de postari...super membri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea imi place cum a iesit.

Am alta idee..nu v-ati gandit niciodata sa se aleaga 2 echipe care sa ramana aceleasi? E mai fuuny pentru contorizarea rezultatelor.

Cativa jucatori, sunt aceiasi meci de meci asa ca, vor fi doar diferente minore in echipe de la un meci la altul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meci placut ochiului, echilibrat, pentru statistica scorul a fost egal de 2 ori - la 3-3 si 14-4, dar s-a incheiat ca meciul de aseara cu patru goluri avans pentru FC Aron Arena. S-a ratat incredibil in ultima secunda- sut in bara din 2 metri. Sa inceapa procesu etapei si sa facem echipele de luni, 20.30, desi cred ca Autosos va fi la 8 fix acolo sa nu intarzie...

 

1.Radu

Editat de motoradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8.11.2010

 

1. Radu

2. Mihai

3. Ema

4. Dedics

5. Bogdan

6. Gabi

7. Sebi

8. Aron

9. Cuki

10. Buru

11. Sos

12. Gabi (Paul)

 

Propuneti echipele.

 

 

Mesaj completat

P.S. Vreau sa mai propun ceva :moto:

Cine mai face scandal ( cum fac eu de fiecare data...) sa fie suspendat pe o perioada X. :kiss:

Editat de sebi77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma lasati-o mai moale!

Cineva m-a intrebat odata de ce port aparatoare doar e meci intre prieteni, parerea mea e ca mai bine port aparatoare decat sa fiu suparat pe cineva, e atat de greu sa se puna deoparte orgoliile si dupa ce iesim din "cage" sa nu se mai continue toata treaba asta.

 

Sebi, la ce mai e nevoie de asemenea idei cu sanctionarea? Agita spiritele si mai mult, nu ai sa gasesti un "judecator" obiectiv niciodata si se ajunge la voturi unde toata lumea o sa tina partea cuiva... stricam ceva frumos cu asemenea tampenii (sorry).

 

Fotbal transpiratie si beri cand e cazul. Dai mana cand pleci si iti iei la revedere pana la proxima ocazie! E greu?

 

paaaarerea mea... "amu" puteti da cu pietre ca este loc :moto:

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma lasati-o mai moale!

Cineva m-a intrebat odata de ce port aparatoare doar e meci intre prieteni, parerea mea e ca mai bine port aparatoare decat sa fiu suparat pe cineva, e atat de greu sa se puna deoparte orgoliile si dupa ce iesim din "cage" sa nu se mai continue toata treaba asta.

 

Sebi, la ce mai e nevoie de asemenea idei cu sanctionarea? Agita spiritele si mai mult, nu ai sa gasesti un "judecator" obiectiv niciodata si se ajunge la voturi unde toata lumea o sa tina partea cuiva... stricam ceva frumos cu asemenea tampenii (sorry).

 

Fotbal transpiratie si beri cand e cazul. Dai mana cand pleci si iti iei la revedere pana la proxima ocazie! E greu?

 

paaaarerea mea... "amu" puteti da cu pietre ca este loc :moto:

Am propus asta in primul rand pentru mine.

Aparatorile zic eu ca nu prea sunt necesare. Nu se joaca asa dur.

E foarte simplu, daca cineva face prostii, accepta singur suspendarea fara judecator.

Orgolii nu au fost niciodata in afara terenului. Te asigur de asta!

Si te mai asigur de ceva: totdeauna s-a dat mana dupa meci!

Am propus asta, pentru ca am vazut ca se practica cearta mai mult decat in primavara, inaintea de pauza mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si te mai asigur de ceva: totdeauna s-a dat mana dupa meci!

 

:moto:

 

si cu asta ma retrag din imparteala.

Ne vedem Luni la teren!

 

ps.Sebi, nu lua nimic personal din ce am scris nu ma refeream doar la tine, cei care practicam fotbal la Aron suntem mult mai multi si sunt cativa cu care s-a intamplat sa fuga calul din cand in cand. Daca vrei iti dau exemplu luni :kiss:

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, intotdeauna s-a dat MANA dupa meci.Fair-play-ul a invins mereu.Altfel cred ca multi dintre noi pur si simplu nu am reveni pe acelasi teren, cu (aproape) aceiasi jucatori.

Faceti echipele! Aron, ai castigat, alege primul sau propune o echipa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8.11.2010

 

1. Radu

2. Mihai

3. Ema

4. Dedics

5. Bogdan

6. Gabi

7. Sebi

8. Aron

9. Cuki

10. Buru

11. Sos

12. Gabi (Paul)

 

Propuneti echipele.

 

 

Mesaj completat

P.S. Vreau sa mai propun ceva :moto:

Cine mai face scandal ( cum fac eu de fiecare data...) sa fie suspendat pe o perioada X. :lol:

EU M-AM AUTOSUSPENDAT ......:kiss:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine sa nu aleaga nici o echipa aron...habar nu are, ca dovada ca joi nu i-au fost bune echipele facute aici pe forum si diferenta a fost la un moment dat 14-4 sau ceva de genu...

 

Eu nu aleg nici o echipa aici pe forum..., i-l las pe Cuki sa-si faca ce echipa vrea si pe urma tot cu 14-4 i-l bat k sa-i iasa fitzele de fotbalist din cap :kiss:

 

 

FAIR PLAY inainte de toate :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...