Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mda...nu ma mai lasa aron sa ma trec pe lista decat daca este loc liber cu cel mult 2-3 ore inainte de joc.

 

mai tre sa ma organizes un pic si dupa o sa revin in forta.

ma eu chiar vreau sa ma retrag maine am ceva musafiri..scuze...e loc pt CUKIIII :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa, un om hotarat :D Acu profiti pana nu pleci iara la galbejiti :laugh:

 

Ms Dane, dar deocamdată nu am planuri să plec in celălat capăt al lumii. :-)

 

Later Edit:

 

Dear Moto-Fotbalisti,

din pacate a intervenit ceva, astfel trebuie sa ma retrag de la meciul de azi!

 

1 loc liber!

 

Imi pare rau.

O zi cat mai placuta si nevedem la urmatoarele meciuri.

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, ce rai sunte-ti, iara l-ati facut pe Cuki sa nu mai prinda lista. El de fapt vrea sa vina la fiecare meci, doar ca voi ii luati locurile libere de sub nas , ei ei... Ce oameni mai... :crack:

 

 

Lista inchisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1. Dane

2. Dan ZZR

3. Mihai

4. Ema (pe-aici nu se trece, e sens unic)

5. Radu

6. Gyula

7. Joey

8. Arpi

9. Unguru'

1o.AdiMare (cu semnul intrebarii) !!!

11.Aron

12.Gabi

 

ps1: Cuki, daca esti HOTARAT si vrei sa joci, mai ai o sansa, pe pozitia lui AdiMare, el e cu semnul intrebarii pe lista. Suna-ma sa te "legitimez" ;)

 

ps2: Nu stiu daca cineva amai primit vreodata atatea sanse. Ar trebuii sa apreciezi asta. Publicul te vrea inapoi pe TEREN... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, ce rai sunte-ti, iara l-ati facut pe Cuki sa nu mai prinda lista. El de fapt vrea sa vina la fiecare meci, doar ca voi ii luati locurile libere de sub nas , ei ei... Ce oameni mai... :crack:

 

 

Lista inchisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1. Dane

2. Dan ZZR

3. Mihai

4. Ema (pe-aici nu se trece, e sens unic)

5. Radu

6.

7. Joey

8. Arpi

9. Unguru'

1o.AdiMare (cu semnul intrebarii) !!!

11.Aron

12.Gabi

 

ps1: Cuki, daca esti HOTARAT si vrei sa joci, mai ai o sansa, pe pozitia lui AdiMare, el e cu semnul intrebarii pe lista. Suna-ma sa te "legitimez" ;)

 

ps2: Nu stiu daca cineva amai primit vreodata atatea sanse. Ar trebuii sa apreciezi asta. Publicul te vrea inapoi pe TEREN... :hug:

 

1 loc liber ! Gyula nu vine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah eu nu vin ca nu prea pot, da nici vremea nu ajuta la luarea deciziei.

 

Pai daca vremea e cel mai important factor de decizie , atunci am inteles tot. Sezonieru' e tot sezonier... Pacat ca ai fost unul dintre initiatorii acestei 'miscari'. Ai jucat iernile trecute si la -17 grade si tu acum imi spui de vreme...?!? :disappointed:

Mitza, eu zic, ca poti sa deschizi oficial licitatia pt adidasii lu' Cuki. L-am pierdut definitiv. Apropo, ce nr sunt... :D

 

Bun, in locul lui Gyula vine Cartofu' si in locul lui AdiMare vine CipriDog. Deci:

 

 

 

Lista inchisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1. Dane

2. Dan ZZR

3. Mihai

4. Ema (pe-aici nu se trece, e sens unic)

5. Radu

6. Cartofu'

7. Joey

8. Arpi

9. Unguru'

1o.Cipri-Dog

11.Aron

12.Gabi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@motoradu: Radule, tata de acum incolo cum iti asteri asa dormi. Nu mai plangi la 3-0 ca e dezechilibrat si vrei sa schimbam echipele. Eu si baietii mei am dus meciul pana la capat, nu odata, chiar daca era si 12-0 la voi. Am sperat sa remontam echilibrul si nu am renuntat la joc... Altfel un meci bun a fost aseara , pe racoare..., mi-a placut. Hai noroc si la mai mare :cheers:

 

 

Lista deschisa pt JOI ora 20:15

 

1. Mihai

2. Ema

3. Arpi

4. Unguru'

5. AdiMare

6. Aron

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@motoradu: Radule, tata de acum incolo cum iti asteri asa dormi. Nu mai plangi la 3-0 ca e dezechilibrat si vrei sa schimbam echipele. Eu si baietii mei am dus meciul pana la capat, nu odata, chiar daca era si 12-0 la voi. Am sperat sa remontam echilibrul si nu am renuntat la joc... Altfel un meci bun a fost aseara , pe racoare..., mi-a placut. Hai noroc si la mai mare :cheers:

 

 

Lista deschisa pt JOI ora 20:15

 

1. Mihai

2. Ema

3. Arpi

4. Unguru'

5. AdiMare

6. Aron

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

Aron, tin minte un meci pe ninsoare in care am remontat un handicap mare de tot, am dormit dupa meciul ala doua zile :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@motoradu: Radule, tata de acum incolo cum iti asteri asa dormi. Nu mai plangi la 3-0 ca e dezechilibrat si vrei sa schimbam echipele. Eu si baietii mei am dus meciul pana la capat, nu odata, chiar daca era si 12-0 la voi. Am sperat sa remontam echilibrul si nu am renuntat la joc... Altfel un meci bun a fost aseara , pe racoare..., mi-a placut. Hai noroc si la mai mare :cheers:

 

 

Aron, un meci bun e unul echilibrat.Acuma...ca odata sau de 2 ori am intors diferente de 8-9 goluri, e adevarat...dar...un meci frumos e acela care se incheie la 1-2 goluri diferenta sau chiar egal, ca sa te tina cu sufletul la gura. Eu totdeauna ti-am oferit posibilitatea sa schimbi jucatori cand conduceam la 7 goluri - parca asa a fost conventia.Inca o chestie - e una sa conduci in primele 5 minute cu 8-1 si noi n-aveam nicio speranta la cum jucam nu e totuna cu felul cum s-a incheiat - 25-18 (scoruri de handbal avem p-acilea :)) cand chiar la diferenta aia era un meci echilibrat. Deci...concluzia e ca trebuie "ajustari" daca acestea se cer, daca e un dezechilibru prea mare.Altfel se enerveaza lumea ca pierde, merge acasa, sparge scaune, rupe pisica, se imbata :friends: ...etc si nu mai vine la fotbal, ceea ce nu face bine la "bizniss"

 

P.S. Daca sunt in Cj, normal ca vin si eu...dar n-as vrea sa ocup locul lui Cuki, deci inca nu ma trec !!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si tu ai pus ghetele in cui sau nu?

 

O vreme am sa le pun eu, ca ma doare incheietura stanga de nici nu pot sa invart volanu (si am servo :laugh: )

A tras baiatu ala la care ii ziceti voi "cartofu" un sut de mi-a dat peste cap incheietura

In caz extrem daca nu sunt oameni, vin, dar acum vad ca nu mai e cazul :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt JOI ora 20:15

 

1. dorin

2. Ema

3. Arpi

4. Unguru'

5. AdiMare

6. Aron

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

eu nu mai pot ajunge joi asa ca mam sters de pe lista ....doar 10% sanse sa ajung dar daca joi imi termin treaba si seara mai este loc vin dar numai la ora 20 stiu daca ajung asa ca nu contati pe mine :angryfire:

 

Lista deschisa pt JOI ora 20:15

 

1. mihai

2. Ema

3. Arpi

4. Unguru'

5. AdiMare

6. Aron

7. dorin

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

am rezolvat traba si vin maine asa ca :bounce:

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arpi are ceva probleme la un deget de la picior (cred ca eu l-am lovit si imi pare foarte rau), asa ca nu poate veni maine, dar in locul lui intra RaduLautaru'. Deci:

 

 

 

Lista deschisa pt JOI ora 20:15

 

1. Mihai

2. Ema

3. RaduLautaru'

4. Unguru'

5. AdiMare

6. Aron

7. Dorin

8.

9.

10.

11.

12.

 

ps: cei care se uita la vreme si in functie de asta iau decizii, pot sa se inscrie linistit pe lista pt ca maine nu ploua, garantez eu 100% :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...