Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cine-i 8 ?

ce eu is 9 .. Lacina Traorre

 

Dupa ce am fost rugati sa tinem lista cat mai organizata sa nu avem surpriza ca data trecuta, cand pe o lista cu 12 numere erau 11 oameni, vii tu si respecti cu exactitate rugamintea! :P

 

Lista deschisa pt LUNI, ora 20,oo :

 

1. Aron

2. Unguru

3. Arpi

4. Viorel

5. Hellx

6. mihai

7. mishu spitzu

8. Dedics

9. SOS

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. lacinna traorre, in poarta! :mexicanwave:

2. Viorel

3. Cristi

4. Mihai

5. Shpitzu'

6. Aron

7. Unguru'

8. Hellx

9. Dedics

1o.

11.

12.

 

ps. imi place noul look al forumului :) sper sa induca sa aduca schimbari si in mentalitatea de balcanist inrait al multor useri :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai dedici mai .....

cand m-ai bagat in poarta , l-ai scos pe loaza de pe pozitia cu numaru 1 si l-ai taiat afara si pe arpi care era cu numaru 8 .

ashe ca l-ai mutat pe loaza pe 8 , te-ai pus pe tine pe 9 ( desi nu esti varf de talie mondiala asa ca lacinna traorre ) si pe arpi l-ai execuat . io inteleg sa scoti un roman si sa-l bagi in poarta .... da tocmai pe un ungur de-al tau sa-l dai afara ????

acu dupa socoteala mea ai e un loc liber dupa ultima editare a lui aron , da dupa socoteala ta mai is 2 .

io zic sa nu mai tot meri tu creanga prin japonia si prin tari de asteaasa de indeparate ca uiti cum sta cu numaratoarea pe romaneste . da nu ie greu . uite :

eghi , keto , harom , neghi

mamaliga cu curechi :troll:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Sos, nu zi hop pana nu sari groapa !!!

 

Daca te-ai fi uitat un pic mai atent , pe Arpi lo' scos Unguru'23 de pe lista inainte sa sari tu 'fejes' pe pozitia 9. Deci Dedics nu a grsit cu nimic, atata doar k te-a mutat pe tine pe 1 si lo adus pe Loaza pe 8, k sa nu mai sari peste pozitii goale si sa induci lumea in eroare p'aici. Mai departe explicatiile ar fi de prisos pt k e mult pana departe. Deci:

 

 

Lista deschisa pt JOI, ora 20,oo :

 

1. Sos

2. Viorel

3. Cristi

4. Mihai

5. Shpitzu'

6. Aron

7. Unguru'

8. Hellx

9. Dedics

1o.Joey

11.Andrei

12.Razvi portaru'

 

LISTA INCHISA !!!

 

ps: doar pt curiosi... http://www.facebook....aSportTimeArena (aici trebuia sa fiti si voi, dar nu ati vrut) ;-)

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai dedici mai .....

cand m-ai bagat in poarta , l-ai scos pe loaza de pe pozitia cu numaru 1 si l-ai taiat afara si pe arpi care era cu numaru 8 .

ashe ca l-ai mutat pe loaza pe 8 , te-ai pus pe tine pe 9 ( desi nu esti varf de talie mondiala asa ca lacinna traorre ) si pe arpi l-ai execuat . io inteleg sa scoti un roman si sa-l bagi in poarta .... da tocmai pe un ungur de-al tau sa-l dai afara ????

acu dupa socoteala mea ai e un loc liber dupa ultima editare a lui aron , da dupa socoteala ta mai is 2 .

io zic sa nu mai tot meri tu creanga prin japonia si prin tari de asteaasa de indeparate ca uiti cum sta cu numaratoarea pe romaneste . da nu ie greu . uite :

eghi , keto , harom , neghi

mamaliga cu curechi :troll:

 

yeah... well, tind sa cred ca te plictisesti :P

1. daca am gresit lasa monstrul Troll acasa si corecteaza! (nu sunt nici primul nici ultumul care face vreo greseala)

2. din comentariile de mai sus ar trebui sa inteleg ca la tine numarul de "inmatriculare" al unui jucator ii adauga extra skill points? [thank you, no further questions your honor]

3. iti mai amintesti ca n-ea rugat Aron sa nu mai footem lista sa nu patim ca'n povesti?

 

PS.

si naivul din mine care credea ca lista aceasta se numeroteaza doar ca sa stim cand am ajuns la 12 persoane dintr-o singura privire, va rog sa ma scuzati

PS2. ms Padre Aron pt intelepciunea impartita! :)

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toata groaza trebuie sa recunosc, ca o pris ieri dilau' de Sos un sut PERFECT din voleu, dintr-o combinatie impecabila cu Unguru'.

Unguru' a demonstrat inca odata daca mai era nevoie, ca are rafinament si un stil aparte cand joaca balonul... ;-)

Per total nu a fost un meci rau, chiar daca Loaza s-a grabit un pic, cand a ales echipele... S-a vazut de departe ca noi suntem echipa mai slaba, dar pana la urma a iesit un meci interesant. Mi-a placut ! :peace:

 

 

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,oo :

 

1. Aron

2. Unguru.

3. Arpi

4. Viorel

5.

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...