Sari la conținut

Cauciuc Cross Care Sa Prinda Pe Lemn Ud


guma  

88 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

nu vreau sa va stric disxtractia, dar ATV-ul serios trece f.linistit peste asa ceva.........

Stai linistit,era vorba de motociclete.cu elicopteru treci si mai usor.Oricum pe traseele "hard" de atv mananc un sandwich din mers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut poza...si cer iertare...e un traseu dificil...dar sper ca la voi nu numai butuci sunt...raman la filozofia precedenta...muschi si technica...daca ar exista gume pt. asa ceva nu merita.

O chesti nu lasa curiozitatea mea...cum simti cand te dai cu un crosser de 2t si cu casca pt. street?

 

Oare cine a votat cu da...?

din pacate nu am mai avut bani si de o casca de cross intre timp mi am facut rost si de echipament adegvat

/index.php?showtopic=64322

 

nu vreau sa va stric disxtractia, dar ATV-ul serios trece f.linistit peste asa ceva.........

nu poate trece :D sunt chei si inainte am trecut peste niste cascade pe unde atv ul nu avea nici o sansa :baldy: te invit sa testezi :P ;)

 

Vezi : http://www.mitas.cz/index.php?stranka=4&scid=337

 

Sau :post-10454-1149855477_thumb.jpg

:D

( nu eu am votat cu DA !!! )

la iarna incerc multumesc

post-6919-1160167394_thumb.jpg

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...