Sari la conținut

traseu prin Dobrogea


Postări Recomandate

Incepand cu sapt viitoare sunt in concediu si ma gandesc la o "ieseala" spre Dobrogea pt ca am auzit numai lucruri interesante si fiind la sud sper ca vremea sa fie mai ok. Daca este cineva interesat sau poate sa vina cu un sfat de traseu sunt numai ochi si urechi:)

Inca nu am hotarat data "ieselii", incerc sa fiu cat mai flexibil ca poate se gaseste cineva cu chef si timp. Motrul meu este o yamaha TT600.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepand cu sapt viitoare sunt in concediu si ma gandesc la o "ieseala" spre Dobrogea pt ca am auzit numai lucruri interesante si fiind la sud sper ca vremea sa fie mai ok. Daca este cineva interesat sau poate sa vina cu un sfat de traseu sunt numai ochi si urechi:)

Inca nu am hotarat data "ieselii", incerc sa fiu cat mai flexibil ca poate se gaseste cineva cu chef si timp. Motrul meu este o yamaha TT600.

S-ar putea sa te pot ajuta eu :drink: tot o yamaha tt600 am si eu si stau in Constanta dar am locuit pana de curand in Tulcea,stiu destul de bine ambele judete.

Cam prin ce zona vrei sa te aventurezi si pe unde o sa stai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa te pot ajuta eu :drink: tot o yamaha tt600 am si eu si stau in Constanta dar am locuit pana de curand in Tulcea,stiu destul de bine ambele judete.

Cam prin ce zona vrei sa te aventurezi si pe unde o sa stai?

 

N-am nici un plan, doar stiu ca vreau sa ajung sa vad cel putin cheile Dobrogei.

Presupun ca voi gasi o pensiune, ceva pt cazare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am nici un plan, doar stiu ca vreau sa ajung sa vad cel putin cheile Dobrogei.

Presupun ca voi gasi o pensiune, ceva pt cazare.

Pai Cheile Dobrogei parerea mea nu sunt chiar cel mai frumos lucru pe care poti sa il vezi in zona,eu iti recomand mai mult judetul Tulcea daca vrei sa vezi ceva frumos....padure,Muntii Macinului,lacuri,Delta Dunarii, prin Judetul Constanta nu ai mare lucru de vazut,e cam monoton peisajul.

Partea nasoala e ca nu am foarte mult timp liber,ca te acompaniam cu placere.

Editat de seby_mf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...