Sari la conținut

2010 BMW motorrad days Garmisch


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

Pompi ,degeaba te-am sunat si ieri si azi toata ziua ca numai casuta a intrat la tine. Desii am fost in acelasi loc nu am putut sa ne vedem . Iata dovada ,motorul ti l-am gasit.

post-45452-1278168384_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pompi ,degeaba te-am sunat si ieri si azi toata ziua ca numai casuta a intrat la tine. Desii am fost in acelasi loc nu am putut sa ne vedem . Iata dovada ,motorul ti l-am gasit.

 

 

salutare om bun adevarat telefonu a luato rara anul asta a fost o vreme de poveste am fost cu masina unor prieteni sa vizitam un castel am vrut initial sa vedem casa de vacanta a lui hitler dar doru asta nea dat si acolo am fost nu trebuie sa mai spun ca a fost de vis eu personal mam gasit cu mai multi baieti salutare tuturor cei ceau fost prima data au ramas incantati uni mai bantuie si azi peacolo tuturor numai bine in ce ma priveste cred ca sanatos nu sunt am stat in sa 20 de ore la dus si 24 la intors sunt dus deacasa sigur va salut vor veni si poze si toate cele buni nemti siau pastrat blazonul in tot ceau organizat poate nu toti au fost multumiti niciodata nu ai cum s-ai impaci pe toti urmeaza motorrad days 2011 cu stima si respect pompi si poze binenteles :laugh:

Mesaj completat

eu plec din Timisoara Joi dimineata cu destinatia Innsbruck, dorm noaptea acolo si vineri dimineata sunt la Garmisch, fresh. Pompiliu, daca vrei hai prin TM si plecam impreuna mai departe.

 

 

salutare si scuze eu nam inteles ceai spus deaceia am mers mai departe Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit, am ajuns pe rosu si a trebuit sa opresc. dupa i-am dat tare dar nu te-am mai prins pana in Linz unde m-am oprit sa dorm. nu stiu cum dracu ai nervi sa mergi atata drum incontinuu, eu m-as satura :laugh:

 

o fost fain si anul asta la Garmisch, super organizare si sarbatoare. vremea a fost perfecta, fara un strop de ploaie.acum sunt in nordul germaniei dar vremea s-a stricat putin, am mai luat si niste ploi in nas, dar in rest e super-ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am venit si eu mi-am mancat ficatii 12h de la arad la buc, 2h pauza la sibiu la masa. politie, radare, ar am dat spaga, tir-uri, cosmar. misto vacanta. poze de la garmisch 2010 vedetii ca am pus aici.

 

http://picasaweb.google.com/11196369881064...rhofMittenwald#

 

p.s. ro nu mi s-a mai parut asa urata la intoarcere cu exceptia traficului. motorul s-a comportat f bine. am 13000 in cca 2.5 luni.

tip: am descoperit un radio de net f bun- http://www.smoothjazz.com/

canta in gradina la best western din arad. berile au mens ca unse. recomand.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am venit si eu mi-am mancat ficatii 12h de la arad la buc, 2h pauza la sibiu la masa. politie, radare, ar am dat spaga, tir-uri, cosmar. misto vacanta. poze de la garmisch 2010 vedetii ca am pus aici.

 

http://picasaweb.google.com/11196369881064...rhofMittenwald#

 

p.s. ro nu mi s-a mai parut asa urata la intoarcere cu exceptia traficului. motorul s-a comportat f bine. am 13000 in cca 2.5 luni.

tip: am descoperit un radio de net f bun- http://www.smoothjazz.com/

canta in gradina la best western din arad. berile au mens ca unse. recomand.

 

 

salutare bine ai venit ! Foarte frumos ,si la anu de-om fi sanatosi .... cu stima pompi :laugh: ;) :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...