Sari la conținut

e bun prima oara un aprilia rs 50..?


virtualsound
 Share

Postări Recomandate

am gasit pe cineva care vinde aprilia rs 50 din 2008 cu kit de 80 cm la 1500 euro..merita..?adica nu se strica motorul daca i-a pus kitul.sau ceva de genu..

si in legatura cu echipamentul..in primu caz imi trebuie casca si manusi..ce marci sa caut sau ce marci sa evit..

e nevoie si de geaca...la fel ,ce marca ce trebuie ocolit..

multumesc astept raspunsul vostru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai bani ...merita. daca nu, ia-ti un scuter mai ieftin si gata...in rest,cine poate sa spuna despre fiabilitatea unui lucru, cat de omorat este daca nu-l vezi,nu-l cunosti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul nu se uzeaza din cauza unui kit mai mare dar depinde foarte mult cum ,,tragi'' de el

Manusi si casca? arunca un ochi pe louis.de si in functie de buget cumperi cea ce iti place

Eu am o pereche de manusi vanucci speer profi daca te intereseaza....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa-ti rupi gatul ...se merita.

Iti recomand un scuter de 49 cmc si primii 5000 km sa mergi cat mai regulamentar si cu ochii in toate directiile.....traficul este o jungla in care selectia se face in mod natural.

Ar mai fi varianta sa faci scoala moto si sa-ti iei ceva de 250-400 cmc pt. inceput.

Cu 1500 euro ai posibilitati.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare ..cat m-ar costa un kit de 80 full(adica roti ambreaj sau ce mai trebuie..sa nu fie SH) pt un aprilia rs 49 din 2008..? multumesc

 

Vreo 1000 roni de firma si 500 no name

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...