Sari la conținut

Accident Bucuresti 05.06.2010 - Sos. Cotroceni-Splaiul Independentei


brow
 Share

Postări Recomandate

Azi noapte in jurul orei 3am, in dreptul intersectiei Cotroceni cu Splaiul Independentei am vazut o motocicleta aruncata pe insula pietonala ce separa sensul de mers inainte peste Dambovita si banda pentru dreapta catre spital si Eroilor iar motociclistul la vreo 4-5m de ea intins pe jos. Initial am crezut ca este vorba de un impact cu o masina, fiind cateva oprite in zona insa am aflat apoi ca a intrat frontal in bordura insulei (probabil venea dinspre Semanatoarea, altfel nu imi explic).

Motocicleta este un Suzuki GSXF, negru sau culoare inchisa cu nr. B-12-SUZ.

Am stat cu motociclistul pana la sosirea ambulantei, era destul de speriat, acuza dureri grave la piciorul stang, care intr-adevar parea rupt in mai multe locuri dupa cat de stramb era si mana stanga. Scriu aici pentru ca poate il stie cineva si ne spune mai multe despre starea lui sau merge sa vada daca motorul mai este acolo si sa il ia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Am trecut si eu pe la 3 pe acolo. Motociclistul fusese deja dus la spital, din cate mi-a spus un baiat de acolo avea ceva fracturi. Se pare ca nu era roman si mai era cu inca o masina, un BMW. Am inteles ca ar fi derapat cumva, venea dinspre Semanatoarea. Am intrebat daca vor sa bag motorul la mine in curte, insa am aflat ca se ocupa baiatul din BMW de tot....

 

Insanatosire grabnica motociclistului!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...