Sari la conținut

comunist,cumpar comunista


Fix
 Share

Postări Recomandate

salutare!cumpar moto doar cu atas, inmatriculata,in stare perfecta,vopsea originala,fara modificari!eu m-am gandit la planeta 5sau jawa,dar nu ma dau inapoi nici de la un simson...oferte aici..pe pm sau idmess_mihai!multumesc!si o intrebare:merita o planeta5 solo..aproape noua(7000km)500e?multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ultimul Simson s-a produs prin 62' cand au fost obligati sa opreasca productia , deci e plin de simsoane originale , cu vopsea originala si in stare perfecta de functionare....si cu atas , era sa uit!

Ultimele Jawa care au intrat in tara au fost cele de prin 90'....toate originale , in stare perfecta de functinare , si cu atas , binenteles....chiar cu cate 2-3 atase la una....Deci , e plin si de jawa cu atas , originala , cu vopsea originala si in stare perfecta de functionare...

Planeta 5 , tot asa ultimele au intrat in tara prin 90'-92', toate cu atas , originale si in stare perfecta de funtionare....de atunci , au tot intrat , cu taxe vamale de 30% pentru ca sunt din afara Comuitatii Eiuropene, si toata lumea le-a dorit si le-a cumparat in draci (la o asemenea oferta)...

Nu stiu cum o sa te poti hotari care sa-ti placa mai tare....greu....

Trebuie sa-ti potentezi optimismul la maxim ..... nu ma indoiesc ca vei reusi , ca un adevarat comunist declarat!

 

 

Cum se zicea?" Traiasca fratia intre popoare si lupta pentru pace!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator SEKTU

Ia-ti direct una restaurata , pt. ca la ce pretentii ai , doar alea se ridica la nivel. Dar , din pacate , nici alea nu au vopsea originala.

Daca gasesti una' sa-ti placa , pune o poza , sa ne minunam si noi , ca minune se cheama. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ms!

Mesaj completat

 

 

 

Am gasit originala..e un ij5..dar nu are atas...legal...daca e solo in talon..ii pot pune atas?si 500e cat vrea omul pe el e mult? baieti...ma ajutati cu un raspuns va rog?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...