Sari la conținut

Transfagarasan RoadTrip


NeBuN@Ke
 Share

Postări Recomandate

Data: Vineri 16 Iulie, 2010

 

Locatie Intalnire : momentan nu am stabilit.

 

Autovehicule acceptate : ORICE ..Moto,Auto....sa fie peste 250cmc. Sau sa prinda 100- 130Km/h

 

Ora intalnire: 5:30 am

 

Locatia principala: Transfagarasan

 

Descriere: 3 zile pe Transfagarasan cu motoarele. Bucuresti-Vidraru-Balea-Sibiu-Brasov-Bucuresti.

 

Se va sta la cort...sau la cazare...depinde de gusturile fiecaruia. Eu unu aleg varianta LowCost adica cort .Prima noapte o sa campam la Sibiu si a doua noapte, pe Cheia.

 

Ptr. detalii : 0745 144 988 sau 0731 113 401 Mihai, Id mess: mihaiblu.

 

PS: care aveti cont pe Facebook, dati click pentru mai multe detalii sau eventual inscrieti-va : Transfagarasan RoadTrip

 

 

Multumesc.

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data: Vineri 16 Iulie, 2010

 

Locatie Intalnire : momentan nu am stabilit.

 

Autovehicule acceptate : ORICE ..Moto,Auto....sa fie peste 250cmc. Sau sa prinda 100- 130Km/h

 

Ora intalnire: 5:30 am

 

Locatia principala: Transfagarasan

 

Descriere: 3 zile pe Transfagarasan cu motoarele. Bucuresti-Vidraru-Balea-Sibiu-Brasov-Bucuresti.

 

Se va sta la cort...sau la cazare...depinde de gusturile fiecaruia. Eu unu aleg varianta LowCost adica cort .Prima noapte o sa campam la Sibiu si a doua noapte, pe Cheia.

 

Ptr. detalii : 0745.144.988 sau 0731.113.401 Mihai " Mike", Id: mess: mihaiblu sau

 

0724.848.350 sau 0766.578.850 Mihai "Nebun@ke", Id: mess neby_garcia

 

PS: care aveti cont pe Facebook, dati click pentru mai multe detalii sau eventual inscrieti-va : Transfagarasan RoadTrip

 

 

Multumesc.

 

Mesaj completat

Atentie ... de la Vidraru la Balea drumul este plin de plombe si gauri. Mai aiurea e ca apar imediat dupa curbe ... asa ca aveti grija.

 

 

da aproximativ 10 km...da nu-i panica...nu ne alearga nimeni...avem de parcurs aproximativ 300 -350 km intr-o zii...deci e bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...