Sari la conținut

Mbk 50 Booster Tuning Exterior


Razvan1992
 Share

Postări Recomandate

are un prieten,de cuand un MBK Booster de 50cmc...si ne-am propus sa-i facem un tuning exterior de sa moara lumea... :crack: si am vrea sa cerem ceva idei! rog pe cei cu putina imaginatie sa posteze aici cateva posibilitati...

 

si o intrebare: unde are limitatorul, sau limitatoarele, ca cu 45 la ora se face de ras:)) :D

multumesc anticipat :D

 

sa fim sanatosi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca intradevar omu are banet ,isi pune frumos un neon,un aerograf, isi pune culoarea la far albastra,verde (sa se simta ca in underground2) isi pune niste muzica pe el...si restu sa mai vina cu idei....limitatoarele sunt in general:in cablu de acceleratie, in carburator,in toba poate(daca gresesc corectati-ma)

 

dar eu zic mai bine s-ar apuca de un tunning la motor,o toba arrow,un piston de 70cc,un carburator mai mare,etc etc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de tunning exterior, defapt de tunning in general te poti apuca doar dupa ce ai banii pregatiti... si nu putini...

ca dak nu investesti ceva, si te apuci sa il vopsesti cu pensula si nu cu aerograf, il strici detot...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"dar eu zic mai bine s-ar apuca de un tunning la motor,o toba arrow,un piston de 70cc,un carburator mai mare,etc etc...."

 

asa i-am zis si eu...dar nu,el vrea exterior...

 

cam cat ar ajunge 4 neoane albastre si verzi?...sunt speciale pt scuter? un site unde ma pot interesa de niste preturi?

 

de ce suma dispune...nici asta nush...cred ca undeva la vreo 15-20 milioane ROL :lol: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate in primu rand se scrie TUNING nu "TUNNING""

vezi ca in primu post ai facut cacofonie

on topic .... "harunca mancatzias niste spoilare niste praguri benngoase ca doar ii faci TUNNING un heleron mancatzias baga muzica sa bubuie buaxele"

pune culoare tipatoare....da nu tiganeasca fa si un pic de aerograf... daca are parbriz pune folie sau cumpara unu negru vopseste etrieri... cauta si tu pe net ca gasesti nu trebuie sa pui intrebari pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate in primu rand se scrie TUNING nu "TUNNING""

vezi ca in primu post ai facut cacofonie

on topic .... "harunca mancatzias niste spoilare niste praguri benngoase ca doar ii faci TUNNING un heleron mancatzias baga muzica sa bubuie buaxele"

pune culoare tipatoare....da nu tiganeasca fa si un pic de aerograf... daca are parbriz pune folie sau cumpara unu negru vopseste etrieri... cauta si tu pe net ca gasesti nu trebuie sa pui intrebari pe forum

 

multumesc pt idei :lol:

 

Ma pe MBK 50cmc 90%, pe evacuare are limitatorul... Asa pun de obicei...

 

dar nici nu stiu cum arata :D ...voi vb cu cineva care se pricepe daca gasesc pe aici(Piatra Neamt)...multumesc :crack:

 

 

pune si tu niste poze cu motorul !

 

de limitatoare..stiu eo ..3.. toba.. filtru de aer si carburator

 

inca nu a fost supus unei sedinte foto...cand facem niste poze le voi pune imediat pe site...daca pot... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...