Sari la conținut

Organizari de Ride-Test de motociclete


RaceTuning
 Share

Postări Recomandate

Fiind impresionat de buna organizarii a unui eveniment de testdrive la care am luat parte in vara asta(de catre Panic-Squad si Adventure Spirit in Cluj-Napoca, ridetest la modelele racing ale marcii KTM) ma bate gandul la achizitionarea unui enduro-cross cat mai nou, dar pana cand o sa fie bani pt asa ceva as vrea sa mai testez si alte modele ale concurentei.

Am tot cautat astfel de evenimente prin zona mea nu pre au fost, sau daca au fost poate nu le-am gasit la timp.

Astfel, pt a comprima informatiile am decis sa deschid acest topic unde un organizator care are user pe forum poate posta cat mai din timp informatii despre acest tip de evenimente, mai ales ca este destinat acestei categorii nisa de clienti si anume motociclistii sau posesorilor de carnet de nebun cum ii se mai spune la categoria A ^_^

Astfel de preferat ar fi ca, inainte cu macar 2 sapt un user de-al organizatorilor sa posteze ori un link ori alte date referitoare la eveniment cum ar fi:

-data exacta, si durata(ora de incepere si ora de terminare a evenimentului)

-locul desfasurarii evenimentului(oras, adresa, alte puncte de referinta mai ales pt offroad)

-conditiile necesare participarii(permis A, casca, echipament, eventual motor si gradul de indemanare)

-alte chestiuni particulare legate de eveniment

Daca am omis ceva legat de specificul topicului rog pe Admin sau un moderator competent sa completeze.

Astept cu nerabdare evenimentele de acest gen! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...