Sari la conținut

De Ce? De Ce Se Suprapun Intrunirile?


Andrei_r5
 Share

Postări Recomandate

Salutare !!!

Unde mergem si unde nu mergem la care intrunire participam si la care nu?

De ce trebuie sa alegem ? :baldy:

De ce cluburile nu se pun de acord in legatura cu data fiecarei intruniri astfel incat sa nu se suprapuna si mai mult sa se poata pune in valoare potentialul fiecarei zone in parte[ex. la mare - vara; Focsani(zona viticola) - toamna tulburel, pastrama, chesti socoteli...etc]

Cred ca e greu de organizat asa nemteste dar si satisfactiile cred ca vor fi pe masura .

nu stiu voi ce ziceti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=58648

intelege si tu ce vrei dar cred ca nu are rost sa mai discutam despre aceasta suprapunere.Uitate prin topicul deschis de fiecare club pentru intrunire si alege tu unde sa mergi in acest weekend!

numai bine!

Editat de mihaisarghe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !!!

Unde mergem si unde nu mergem la care intrunire participam si la care nu?

De ce trebuie sa alegem ? :baldy:

De ce cluburile nu se pun de acord in legatura cu data fiecarei intruniri astfel incat sa nu se suprapuna si mai mult sa se poata pune in valoare potentialul fiecarei zone in parte[ex. la mare - vara; Focsani(zona viticola) - toamna tulburel, pastrama, chesti socoteli...etc]

Cred ca e greu de organizat asa nemteste dar si satisfactiile cred ca vor fi pe masura .

nu stiu voi ce ziceti ?

pt ca spre bucuria noastra sunt din ce in ce mai multe intruniri la noi in tara. Nu e nici prima data si cu siguranta nu o sa fie nici ultima, acu fiecare se duce la care poate si gata, e mai rau de cei care nu pot s ajunga la nici una ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vazand cum se cearta liderii cluburilor in legatura cu aceste suprapuneri, m-am gandit ca e o problema si parerea mea este, ca cu putina buna vointa se poate rezolva.Si tot parerea mea este ca tocmai aceasta organizare ar fi dovada faptului ca motociclismul ia amploare din punct de vedere calitativ (caci cantitativ a luat amploare si nu neaparat asta e cel mai bun lucru)

 

Haideti sa luam atitudine si sa ii facem pe organizatori sa inteleaga ca participantii la festival (prin intermediul al caror numar isi masoara ei reusita) trebuie respectati (respect=sa-isi faca treaba constiincios nu sa mearga pe ideea : cine vrea bine cine nu... :baldy: )

 

Iar pentru cei care nu fac decat sa susure cu venin cum ca topicul ala sau alalalt nu are nu stiu ce sau nu stiu cum am un gest : :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...