Sari la conținut

Salz All Help Pls ?:-?


samuraihd
 Share

Postări Recomandate

Salz all :angryfire: am un Suzuki600 RF as dori un pik de ajutor daca se poate ?Ce as dori defapt este niste pareri...cine poate sa imi spuna cate ceva despre el ?as aprecia mult...si daca stiti si cumva un site pentru manualul lui :angryfire: motoru este din anu 95 :-?? si este in stare fff buna fara cazaturi sau zgarieturi vopseaua din fabrica tot ...as dori niste pareri despre el daca stiti ....Drum Uscat la toata Lumea . :angryfire:

post-9826-1157930091_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aia e vopsea de fabrica ce e pe RF-ul tau te inseli amarnic ...

 

S-a produs intre 93-96 ... cu un total de vreo 4700-4800 de exemplare in toata lumea.

 

E super frumos ca ai o motoreta mai speciala si rara dar si reversul medaliei la piese ... te dispera.

 

Un design unic ce aduce aminte de masinile Ferrari ale anilor 80-90.

 

Pana in 6000 de ture o motocicleta docila de incepator iar dupa iti cere ceva experienta insa iti iarta multe greseli.

 

Centru de greutate jos , este f manevreabila . Nu este o motocicleta Touring sau Sport-Touring ci mai degraba o sportiva mai pentru incepatori.

 

Consum decent ce nu sare de 7 litri la suta indiferent cum mergi cu ea.

 

Eu unul o apreciez si daca as schimba la ea ceva ar fi o sa de pilot mai confortabila , si aripa spate care stock e f urata :angryfire:

 

In rest pareri , rezolvari de probleme si palavre cu RF-isti pe topicul indicat de Norway.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...