Sari la conținut

Need Help!


triff
 Share

Postări Recomandate

APRILIA RS 125 am probleme cu cutia de viteze si cred ca este vorba de pinionul de viteza 1 din cutie...nu stiu sigur...oricum cred ca tipul la care lam dus pentru service vrea sa imi traga teapa...ma amana de vreo 3 zile...nici macar nu la deschis...si mia spus ca pretul MINIM este de 150 de euro

oricum vreau si eu o recomandare pentru un SERVICE BUN de tot si sa stiu de unde fac COMANDA pentru piese sau,chiar mai bine DACA ARE CINEVA CUTIE DE VITEZE PENTRU APRILIA RS 125 si vrea sa o vanda...as fi recunoscator...ma mai intereseaza si echipament nou sau la mana doua...PLEASE HELP! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

APRILIA RS 125 am probleme cu cutia de viteze si cred ca este vorba de pinionul de viteza 1 din cutie...nu stiu sigur...oricum cred ca tipul la care lam dus pentru service vrea sa imi traga teapa...ma amana de vreo 3 zile...nici macar nu la deschis...si mia spus ca pretul MINIM este de 150 de euro

oricum vreau si eu o recomandare pentru un SERVICE BUN de tot si sa stiu de unde fac COMANDA pentru piese sau,chiar mai bine DACA ARE CINEVA CUTIE DE VITEZE PENTRU APRILIA RS 125 si vrea sa o vanda...as fi recunoscator...ma mai intereseaza si echipament nou sau la mana doua...PLEASE HELP! :crack:

 

de unde esti ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt din bucuresti...azi am fost la service asta si deabia daca am demontat motorul...am dat si ambreiajul jos...ca cica avea legatura...arborele nu stiu ce....oricum se misca greu tipul...si maine o sa vad daca e distrusa cutia de viteze sau nu.... :crack: :crack: :crack: e grav si deaia CAUT CUTIE DE VITEZE APRILIA RS 125 o sa anunt maine exact de ce piese am nevoie...dar cred acum ca e nevoie de pinionul treptei 1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...