Sari la conținut

vand jawa 250 anul 1961 cu multe piese pret 15 mil


dopu
 Share

Postări Recomandate

vand jawa 250 din 1961 motorul functioneaza ambreaj bun acte vechi o vand pt ca nu am timp sa ma ocup de ea am o gramada de piese de rezerva la ea 2 motoare plus inca unul desfacut seturi de rezerva segmenti pistoane motocicleta e completa la pretul de 15 mil relatii numai la telefon 0740462958

 

ma astept la multe comentari ca e scumpa asa ca nu va obositi ca nu am timp sa citesc daca nu va intereseaza nu va pierdeti timpul ca e scurta viata

numai bine ;)

 

 

o sa revin cu poze noi aripile sunt sudate si grunduite cutiile laterale bune si coturi nichelate

 

 

 

 

pt poze /index.php?showtopic=591773

Mesaj completat

vand jawa 250 din 1961 motorul functioneaza ambreaj bun acte vechi o vand pt ca nu am timp sa ma ocup de ea am o gramada de piese de rezerva la ea 2 motoare plus inca unul desfacut seturi de rezerva segmenti pistoane motocicleta e completa la pretul de 15 mil relatii numai la telefon 0740462958

 

ma astept la multe comentari ca e scumpa asa ca nu va obositi ca nu am timp sa citesc daca nu va intereseaza nu va pierdeti timpul ca e scurta viata

numai bine :D

 

 

o sa revin cu poze noi aripile sunt sudate si grunduite cutiile laterale bune si coturi nichelate

 

 

 

 

pt poze /index.php?showtopic=591773

 

Mesaj completat

vand jawa 250 din 1961 motorul functioneaza ambreaj bun acte vechi o vand pt ca nu am timp sa ma ocup de ea am o gramada de piese de rezerva la ea 2 motoare plus inca unul desfacut seturi de rezerva segmenti pistoane motocicleta e completa la pretul de 15 mil relatii numai la telefon 0740462958

 

ma astept la multe comentari ca e scumpa asa ca nu va obositi ca nu am timp sa citesc daca nu va intereseaza nu va pierdeti timpul ca e scurta viata

numai bine :huh:

 

 

o sa revin cu poze noi aripile sunt sudate si grunduite cutiile laterale bune si coturi nichelate

 

 

 

 

pt poze /index.php?showtopic=591773

Mesaj completat

 

Mesaj completat

ultimul pret 12 mil pt cei interesati

Editat de dopu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...