Sari la conținut

1 Mai 2011 in Vama Veche / plecare pe 29 pe drumu' vechi


septimiu JFK
 Share

Postări Recomandate

 

 

asa cum predecesorii mei au postat si in anii anteriori (@MotoRocker si altii) si anul acesta traseul ramane neschimbat

 

Plecare: 29 Aprilie ora 9 din ultimul Petrom de pe Sos. Pantelimon (a 2-a benzinarie pe dreapta dupa Cora)

 

Traseu: Bucuresti - Fundulea - Lehliu - Dragalina - Fetesti - A2 - Cernavoda - Constanta - Mangalia - Vama Veche

 

Opriri: 1. Drajna (Popasul Drumetului sau ceva de genu'), 2. Dupa coborarea de pe A2, 3. Constanta.

 

Viteza/Regim: in localitatile pustii gen "Florica" viteza e 70-80, scade la 50 daca e aglomerat sau politie. Inafara localitatilor: intre 90 si 120, se merge in zig zag, calm, easy riding, fara figuri, fara baasini, fara wheelie si roti in gura.

 

Cine e invitat: oricine vrea sa vina atat cat poate respecta 'regulile' de mai sus. Nu conteaza tipul mobrei, conteaza omu'.

 

Intoarcerea: cine vrea, duminica pe la pranz pe Slobozia/Urziceni cu acelasi regim

 

Participanti pana acum:

1. Eu (Suzuki GSR 600)

2. Alexandra ( Ducati monster 400)

3. Radu (honda transalp)

4. cel putin o masina care sa ne duca din bagaje in limita spatiului liber

continuati voi lista !!!

 

anii trecuti a iesit misto, hai sa fie si mai misto anu' asta!

 

ps: M.R daca nu ma dai in judecata pt plagiat dau o bere :)

 

Mesaj completat

rog moderatorii de aici sa stearga acest topic ca nu mi s-au incarcat atasamentele :)

mersi

Mesaj completat

moderatorii care se ocupa de aceasta sectiune stergeti pls acest topic ca nu mi s-au incarcat atasamentele

mersi si scuze de dublaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...