Sari la conținut

Aprilia RS


BlackDriverR
 Share

Postări Recomandate

Salut baieti , astazi vreau sa va arat "tocatoarea mea de bani" , ceea ce am reusit sa-i fac la o aprilia RS de 50 (partea estetica) . Vreau sa va dati cu parerea , sa imi spuneti cum a iesit , si ce ar mai trebuii sa-i fac. Asfalt uscat va doresc.

post-68522-0-05881900-1341653496_thumb.jpg

post-68522-0-09216900-1341653505_thumb.jpg

post-68522-0-12426200-1341653518_thumb.jpg

post-68522-0-17492500-1341653532_thumb.jpg

post-68522-0-13281700-1341653546_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai putea sa bagi bani in consumabile de calitate si cat mai multi km :).

Nu iti arunca finantele pe semnale si alte chestii ce tin de look deoarece nu iti vei recupera investitia la vanzare si in scurt timp vei vrea ceva mai mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti , astazi vreau sa va arat "tocatoarea mea de bani" , ceea ce am reusit sa-i fac la o aprilia RS de 50 (partea estetica) . Vreau sa va dati cu parerea , sa imi spuneti cum a iesit , si ce ar mai trebuii sa-i fac. Asfalt uscat va doresc.

salut frumusica "bestia" imi place ca ai cauciuc lat pe spate...imi lasi un pm cu dimensiunea te rog? ca am un honda nsr 50 si e cam ingust cel de pe spate la mine,... in rest imi place parerea mea ca ar da bine un negru mat toata fara stikare fara nimic

 

 

negru mat si dupa niste stikare de la monster pe rezervor sau pe carene lateral ...eu asa am facut-o pe a mea uitate la honda nsr50 e un topic mai jos de al tau si parerea mea ca da bn bn negru mat ,...acum fiecare dupa gusturile sale ..cert e ca trb sa ai faci ceva cu aparatoarea aia fatza galbenu ala da urat raaaau....

 

 

 

si mai lasa-mi in pm te rog dimensiunea pinionului o diagonala cat e el de lat....ms mult de tot stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut frumusica "bestia" imi place ca ai cauciuc lat pe spate...imi lasi un pm cu dimensiunea te rog? ca am un honda nsr 50 si e cam ingust cel de pe spate la mine,... in rest imi place parerea mea ca ar da bine un negru mat toata fara stikare fara nimic

 

 

negru mat si dupa niste stikare de la monster pe rezervor sau pe carene lateral ...eu asa am facut-o pe a mea uitate la honda nsr50 e un topic mai jos de al tau si parerea mea ca da bn bn negru mat ,...acum fiecare dupa gusturile sale ..cert e ca trb sa ai faci ceva cu aparatoarea aia fatza galbenu ala da urat raaaau....

 

 

 

si mai lasa-mi in pm te rog dimensiunea pinionului o diagonala cat e el de lat....ms mult de tot stima

 

am cauciucul de 150. Tu probabil il ai de 110 , asa il aveam si eu.

 

da i sa sara .....da i blaaaannaaaaaaaaaaa:)))

 

ii dau , ii dau :xx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite o sugestie .... asa am avut-o eu.....insa cel mai bun sfat?......vinde-o si i-ati motor serios.......NU SE COMPARA!!!!!(rs-u de 50 jucarie......pentru 15-16 ani si cam atat)

ti-am atasat doua fotografii pentru exemplificare de imagine.....in ultima poza vezi transformarea finala a rs-ului de 50... :P

(intr-un VFR de 800..he he)...BAFTA CU TRANSFORMAREA!!!!!!!!!!!!!!!!

post-59954-0-50690900-1341659932_thumb.jpg

post-59954-0-19536100-1341659938_thumb.jpg

post-59954-0-34116900-1341660134_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite o sugestie .... asa am avut-o eu.....insa cel mai bun sfat?......vinde-o si i-ati motor serios.......NU SE COMPARA!!!!!(rs-u de 50 jucarie......pentru 15-16 ani si cam atat)

ti-am atasat doua fotografii pentru exemplificare de imagine.....in ultima poza vezi transformarea finala a rs-ului de 50... :P

(intr-un VFR de 800..he he)...BAFTA CU TRANSFORMAREA!!!!!!!!!!!!!!!!

 

huh, asta da transformare. Momentan nu am cum , am doar 17 ani.. Vreau sa incep viata cu un zxr 400 , am auzit ca e bun la incepatori .. dar mai intai as vrea sa dau la schimb jucaria asta pe un 125 .. 1 an de zile merge laugh.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...