Sari la conținut

supermotard


catala2k
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

Va urmaresc de ceva ani din modul "guest", dar abia zilele astea am reusit sa-mi fac un cont.

Am permis moto doar de doi ani si ktm-ul de mai jos tot de atunci.

Am putin peste 6.000 km, pe doua roti, si doar doua trante minore fara avarii personale sau materiale.

 

Toate cele bune,

Catalin

post-69563-0-22708600-1345838531_thumb.jpg

post-69563-0-40468400-1345838548_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Catalin. Am si eu cateva intrebari si as fi foarte bucuros sa ai timp sa raspunzi la ele despre motocicleta ta ktm 690 sm. ok sa incepem : 1 cat consuma in oras si afara. 2 ai probleme cu bordu ( nu mai afiseaza ) . 3 de cat timp o ai ce revizie ai facut la ea. 4 ce vrei sa mai modifici la ea. 5 cum se descurca in oras. Iubesc modelu asta si vreau sa aflu mai multe despre el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mascotaionut

1 - consumul este asemanator si oras si in afara, in medie cu un plin de benzina, 10-11litri, reusesc sa fac intre 180 si 200 km

2 - nu am probleme cu bordul

3 - reviziile normale pentru schimbul de ulei si pe garantie pompa de injectie (motorul e inca in garantie pana in septembrie 2012)

4 - rim stripes ce va aduce un plus de putere crackup.gif, serios vorbind, probabil un filtru de aer sport (kn) si evacuarea dar nu prea curand si intr-un viitor mai indepartat sper sa se transforme in una din suratele ei mai mari 990adventure / 990 smt sau poate chiar intr-un r1200gsa

5 - foarte bine, asta a fost si motivul pentru care am ales supermoto, merg mai mult in Bucuresti (casa - servici), iar in afara, pana acum am doar 1.500 km, nu e prea confortabila pe drumurile lungi si drepte, dar cum apar curbele apare si zambetu pe fata.

Editat de catala2k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...