Sari la conținut

Tobe Sport Filtre Aer Sport Delimitari Etc


zapp
 Share

Postări Recomandate

www.sip-scootershop.com -selectezi romania si iti arata si pretul in lei.La un set motor transportul (prin UPS Express) costa in jur de 300RON.La o toba cam 360 RON.Este foarte scump transportul dar site-ul asta are o gramada de piese la preturi foarte bune.Pacat ca pt o comanda de un set+toba+variator+arcuri si 2 becuri transportul ajunge la 11 mil,adica mai mult ca piesele :bow: .In functie de greutatea si volumul coletului se evalueaza transportul.

 

PS.Ce mai e misto la siteul asta e ca platesti cand iti vine coletul nu inainte.Pt asta te pun sa scanezi buletinul sau permisul si sa le trimiti un fax!Mama lui de transport :lol:.Parca nu as plati transportul exact cat fac si produsele...Vreau sa-mi iau variator si ambreiaj de la ei.

ce de cakat is fazele astea sa mor eo. :bow: scuze pt patrioti da traim in cea mai de cakat tara! pt cateva piese sa platesti atat. de ce nu poate sa fie tot asa ca astea un site si in romania :bow: unde iti aduce frumos prin curierat acasa in 2 zile fara kkturi de alte feluri si firme cu fitze si nu mai stiu eu ce.

Editat de <Urban Rangers>Tibi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi importam de la LeoVince tobe sport. Livrarea, daca nu e pe stoc, se face in 2-3 saptamani. Avem in general cam 10-20 buc tobe de la modelel uzuale, pe stoc in permanenta.

 

www.leovince.com - Scoot

 

si

 

/index.php?showtopic=60706

 

 

Preturile variaza intre 60-200 Euro + TVA, in functie de modele, ani, sisteme complete sau doar finale, etc.

 

SC MOTOBOOM SRL

0727.285.806

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi importam de la LeoVince tobe sport. Livrarea, daca nu e pe stoc, se face in 2-3 saptamani. Avem in general cam 10-20 buc tobe de la modelel uzuale, pe stoc in permanenta.

 

www.leovince.com - Scoot

 

si

 

/index.php?showtopic=60706

Preturile variaza intre 60-200 Euro + TVA, in functie de modele, ani, sisteme complete sau doar finale, etc.

 

SC MOTOBOOM SRL

0727.285.806

am fost pe la voi la sediu de amcKart asta vara! aveti tobe frumusele ce sa zic....il cunosc pe Ciprian Thomas de la Moto Boom :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Noi importam de la LeoVince tobe sport. Livrarea, daca nu e pe stoc, se face in 2-3 saptamani. Avem in general cam 10-20 buc tobe de la modelel uzuale, pe stoc in permanenta.

 

www.leovince.com - Scoot

 

si

 

/index.php?showtopic=60706

Preturile variaza intre 60-200 Euro + TVA, in functie de modele, ani, sisteme complete sau doar finale, etc.

 

SC MOTOBOOM SRL

0727.285.806

cam cat costa toba asta ?? http://www.sitogroup.com/servlet/page?_pag..._menu_dx=119983

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-mi te rog anul de fabricatie al scuterului, ca modelul NRG se face din 1994 pana in 2005+ si evacuarile difera.

 

Thomas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...