Sari la conținut

Stickere YAMAHA r6


Postări Recomandate

Buna , stie cineva unde as putea sa fac stickerele dupa modelul original YAMAHA R6 2007 http://www.motor-stickers.com/images/motorstickers/yamaha_yzf_r6_2007_b_s_stickers.jpg

 

Tocmai le-am primit de la un baiat si e o tiganie totala , dimensiunile nu au nici o legatura cu realitatea , culoare folosita e un gri asemnator cu cel al carenei :) .. In zona Lugoj ( +150-200 km ) sa mi le faca si sa mi le si monteze ?

Editat de Ivanescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Vezi ca e userul SKR care face, dar e din B daca stiu bine. De lipit dupa cum am mai spus, nu e mare lucru...;)

» Post actualizat in 15 Mar 2015 12:18

Sau 0729263600. Acum m am uitat prin tel si am gasit nr. Mi a facut cateva stickere acum 2 ani si au fost bune. Cred ca le poate monta. Incearca sa dai de el, e din tm. Stickere dtm parca e...incearca si google

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca e userul SKR care face, dar e din B daca stiu bine. De lipit dupa cum am mai spus, nu e mare lucru... ;)

» Post actualizat in 15 Mar 2015 12:18

Sau 0729263600. Acum m am uitat prin tel si am gasit nr. Mi a facut cateva stickere acum 2 ani si au fost bune. Cred ca le poate monta. Incearca sa dai de el, e din tm. Stickere dtm parca e...incearca si google

vezi ca ti-am trimis pe pm nr de tel a lui Adi scz de intarziere acum am vzt pm....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...