Sari la conținut

Accident Bucuresti


yonustelystu1992
 Share

Postări Recomandate

_undeva pe la iesire din Buc intr-un cartier rezidential care e in constructie_(am scris mai sus) asa parca Dudu ii zice, iar de intamplat s-a intamplat din ce stiu s-a intamplat in noaptea de 03.08 sau 04.08 ca in urmatoarea zi m-au sunat vreo 2 prieteni comuni sa imi zica de incident. Pacat de el insa la volan era un pic teribilist si mergea foarte tare cu masina(bn ac avea si cu ce) , exact asta si era motivul ptr care nu isi lua moto, ca de placut ii placeau maxim :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

_undeva pe la iesire din Buc intr-un cartier rezidential care e in constructie_(am scris mai sus) asa parca Dudu ii zice, iar de intamplat s-a intamplat din ce stiu s-a intamplat in noaptea de 03.08 sau 04.08 ca in urmatoarea zi m-au sunat vreo 2 prieteni comuni sa imi zica de incident. Pacat de el insa la volan era un pic teribilist si mergea foarte tare cu masina(bn ac avea si cu ce) , exact asta si era motivul ptr care nu isi lua moto, ca de placut ii placeau maxim :(

Un M3 an mai nou din ce stiu eu, deci avea cu ce sa isi faca damblaua....Razvan Dima, baiatul care a fost pasager a scapat cu cateva copci la cap si este bine......de apreciat ca nu au riscat si viata altora daca tot nu avea permis, pacat de el ca exact cum ziceai se descurca si era un baiat foarte apreciat.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi tu ca au mers acolo sa nu riste viata altora sau sa nu fie deranjati de politie ?

Ai si tu dreptatea ta, de apreciat ca nu au pus viata altora in pericol....pasagerul este fiul unui politist din Ramnicu Sarat, iti dai seama ca stia riscurile daca se plimbau pe drumuri publice fara permis si au preferat sa nu riste...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...