Sari la conținut

Suport numar fix FZ6


DRC.360
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

In urma ITP-ului din vara asta, mi-a fost atrasa atentia sa-mi iau un suport de numar fix (al meu are un surub din care teoretic se poate plia/modifica unghiul). A fost improvizat dintr-o tablie de vreun fost proprietar, semnalizarile sunt prinse de capetele prinderilor din ce imi pare mie (las mai jos 2 poze ca sa intelegeti mai bine). 

 

As vrea sa achizitionez un suport de numar care preferabil sa nu-mi afecteze semnalizarile curente (led), sau sa contina niste semnalizari led ce se vor impaca cu celelalte existente (pe fata tot led am). Am intrebat la mecanic, m-a trimis la plimbare cu o aroganta debordanta cum ca nu se ocupa ei de suporti de numere.. Am epuizat prima pagina de cautari google pe subiectul "suport numar fz6". Am dat search si pe forum aici si in afara de niste cazuri concrete de enduro nu prea am gasit ceva sa ma ajute. Mi-e teama ca daca ma arunc sa cumpar ceva o sa iau vreo tampenie care nu se potriveste si pana ajung la mecanic sa o montez nici n-o sa o mai pot returna, caut un sfat sau chiar preferabil o trimitere directa catre un site / suport care sa se potriveasca pe motocicleta mea.

 

Multumesc anticipat de ajutor!

Inked20200620_141552_L1I.jpg

20200913_153025.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...